Wiemy jak spełnić Wasze ślubne marzenia

Przygotuję propozycję stylistki uroczystości

Wszystko w oparciu o określone przez Was oczekiwania i inspiracje, łączące tradycje i zwyczaje różnych kultur jeśli jest taka potrzeba.

Pomogę w organizacji odnowienia przysięgi małżeńskiej

Odnowienie może odbyć się zarówno w obrządku religijnym jak i w formie ceremonii symbolicznej.

Opracuję kosztorys zgodny z Waszymi priorytetami

Główna zasada, którą kieruję się w przypadku sporządzania kosztorysu – optymalna relacja ceny do jakości poszczególnych usług.

Wezmę pod kontrolę budżet i terminy płatności

Wraz z zatwierdzeniem budżetu, zespół Wedding Alchemy by Valentina staje się odpowiedzialny za jego dotrzymanie, a każda ewentualna zmiana zostanie przedstawiona do Waszej akceptacji.

Opracuję kalendarz przygotowań dostosowany do Waszego terminarza

Będę pilnować ustalonych terminów realizacji poszczególnych zadań.

Przedstawię odpowiadające przyjętej stylistyce oferty podwykonawców

Lokale, fotografowie, dekoratorzy, cukiernie i inne – wszyscy nasi partnerzy to profesjonaliści w swoim fachu, za pracę których mogę ręczyć i odpowiadać jak za własne dzieło. Jeśli jest taka potrzeba, przedstawię ofertę usługodawców posługujących się językiem angielskim.

Będę negocjować i podpisywać umowy z podwykonawcami w Waszym imieniu

Z wieloma firmami z branży ślubnej mam już wypracowane warunki współpracy, które sprawdziły się w przeszłości. Lecz jeśli zachodzi taka potrzeba, dopracowuję umowę tak, aby była adekwatna do danego projektu

Zajmę się organizacją transportu oraz noclegów dla gości weselnych

Wezmę pod uwagę wziąć pod uwagę liczbę miejsc noclegowych z możliwą konfiguracją, czas potrzebny na pokonanie drogi, trasy alternatywne, imprezy i inne wydarzenia, które mogą powodować blokady i opóźnienia. Jeśli lokal w którym, odbywa się przyjęcie nie posiada wystarczającej liczby miejsc noclegowych, musimy sprawdzić pobliskie hotele i zorganizować shuttle busy także po imprezie.

Stworzę scenariusz dnia uroczystości

Będziecie świadomi co, gdzie i kiedy się wydarzy.

Przeprowadzę koordynację uroczystości wspólnie z moim zespołem

Konsultanci Wedding Alchemy by Valentina będą koordynować zarówno przebieg przygotowań na miejscu jak i samego przyjęcia.

Dokonam rozliczeń z usługodawcami w Waszym imieniu

Po wydarzeniu otrzymacie ode mnie ostateczne sprawozdanie z całości organizacji, gdzie każdy podwykonawca podpisze się pod otrzymaną kwotą.

Profesjonalnie przygotowany scenariusz!

Właśnie od tego zaczynam pracę nad koordynacją ślubu i przyjęcia, który opracowuję najpóźniej tydzień przed uroczystością, rozsyłam i szczegółowo omawiam ze wszystkimi podwykonawcami. Dlaczego planowanie wesela jest tak ważne? Ponieważ samo zatrudnienie podwykonawców i umówienie się z nimi na konkretną godzinę i miejsce nie wystarczy. Aby przyjęcie weselne przebiegło koncertowo, potrzebny jest “dyrygent”, czyli konsultant ślubny, który przygotuje dokładny plan oraz sprawi, że każdy podwykonawca będzie dokładnie wiedział kiedy, gdzie i co się wydarzy oraz jaka będzie jego rola w całym procesie.

O Waszą uroczystość dba kilku koordynatorów

W zależności od wielkości i stopnia skomplikowania, przy koordynacji zarówno przygotowań jak i samego przyjęcia pracuje minimum dwóch konsultantów-koordynatorów. To daje Wam gwarancję, że nasza agencja ślubna będzie obecna w “kilku” miejscach jednocześnie i dopilnuje wszystkich spraw.

Przygotowanie lokalu i miejsca ceremonii do Wielkiego Dnia

W zależności od koncepcji, organizacja ślubu - przygotowania i dekoracja miejsca ceremonii oraz przyjęcia może trwać od kilku godzin do nawet kilku dni. To jest moment, kiedy realizowane są wszystkie założenia na temat ustawienia mebli, dekoracji lokalu i miejsca ceremonii, zbudowania sceny, nakrycia stołów, rozłożenia menu, winietek i innej papeterii itp. Konsultanci Wedding Alchemy by Valentina aktywnie uczestniczą w tym procesie. Nasze zadanie polega na nadzorowaniu i dopilnowaniu, aby wszystko zostało przygotowane zgodnie z ustaleniami i na najwyższym poziomie - tak, aby nic nie zaskoczyło Parę Młodą i gości.

Ślub i przyjęcie weselne to żywy organizm – jedyna gwarancja sukcesu to stała kontrola i korekta planu jeśli jest taka potrzeba

Na przebieg dnia wesela wpływ ma wiele czynników. Niektóre z nich da się przewidzieć i zaplanować, natomiast są też takie, których zaplanować nie da się. Jednym z takich czynników jest, na przykład, zachowanie gości. Nawet jeśli doskonale znamy swoich gości nie możemy przewidzieć na 100% jak będą się bawić. Wspólnie z zespołem muzycznym czy dj’em konsultant monitoruje jak bawią się goście i odpowiednio dostosowuje plan wesela.

Rozliczenia z podwykonawcami

Organizacja wesela wymaga tego, by w pracę przy zaangażowanych było wiele podwykonawców - lokal, fotografowie, wideo-operatorzy, zespół muzyczny, barmani, dekoratorzy, firma cukiernicza, opiekunki do dzieci, kierowcy autobusów i samochodu Pary Młodej i wiele innych. Za usługi niektórych podwykonawców płaci się po weselu, natomiast z wieloma z nich trzeba rozliczyć się dniu uroczystości. Konsultant Be My Valentine odpowiada za przekazane do rozliczeń pieniądze, dokonuje rozliczeń na bieżąco, a także sporządza dokładny raport z dokonanych płatności, gdzie każdy podwykonawca podpisuje się pod otrzymaną kwotą.

Wiemy jak spełnić Wasze ślubne marzenia

Wiele pomysłów na atrakcje ślubne zostają tylko i wyłącznie pomysłami, ponieważ Pary Młode nie wiedzą jak dotrzeć do poszczególnych wykonawców usług bądź uważają, że pomysł jest po prostu nie do zrealizowania. Dzięki kontaktom oraz doświadczeniu jesteśmy w stanie dotrzeć do sprawdzonych firm, które spełnią wyjątkowe “ślubne marzenia”.

Jesteśmy strażnikami Waszego czasu

Realizacja niektórych pomysłów wymaga dużego zaangażowania - przede wszystkim sił i czasu. Żyjemy szybko i właśnie czas jest tym najcenniejszym czynnikiem, którego nie da się w żaden sposób odzyskać. Przekazanie realizacji “ślubnych marzeń” profesjonalistom Wedding Alchemy by Valentina pomoże zaoszczędzić Wasz czas i energię.