O Mnie

Witam Was!

Nazywam się Valentina Pokrovskaya. Wedding Alchemy® by Valentina to moje dzieło. Jestem wedding plannerem, pomysłodawczynią ślubnej alchemii, niezależnym ekspertem ogólnopolskiego portalu ślubnego Weselezklasa.pl oraz człokinią zarządu Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.

Nie jestem wedding plannerem od zawsze. Bo kto nim jest? Wedding plannerem trzeba się stać. Z wielkiej pasji, z wiary w miłość i szczęśliwe zakończenia. Wedding planner ma ogromną przyjemność te szczęśliwe zakończenia współtworzyć. Uwierzcie: to naprawdę przyjemność, absolutna i nie do zastąpienia czymkolwiek!

Jak wyglądała moja droga? Wszystko zaczęło się w roku 2013. Wtedy spełniałam się zawodowo w jednej z czołowych korporacji dostarczających dane i narzędzia analityczne na rynki finansowe. Lubiłam to i byłam w tym dobra. Jednak cały czas czegoś mi brakowało – brakowało nawiązania prawdziwych relacji z klientami, poczucia, że wnoszę w ich życie coś ważnego.

Kurs na wedding plannera otworzył drzwi do tego, czego tak bardzo pragnęłam. Tworząc własną markę wiedziałam, że organizując śluby i wesela dla moich Par Młodych chcę wykorzystać najlepsze doświadczenie zdobyte w trakcie ponad 5-letniej pracy z wymagającym klientem z rynków finansowych. Kładę duży nacisk na transparentność i relację między mną a Parą Młodych, bo zaufanie w moim fachu to podstawa. Do pracy wykorzystuję też nowoczesny portal do planowania wesel, dzięki któremu moje Pary Młode mają dostęp do wszystkich informacji o planowanej uroczystości 24/7, lepsze zrozumienie i pełną kontrolę nad całym procesem przygotowań.

Cały proces organizacji ślubu i wesela musi być absolutnie wyjątkowy. Dlaczego kładę duży nacisk akurat na pojęcie procesu? Bo najistotniejsze dla mnie jest, żeby Para Młoda czuła się zaopiekowana od samego początku – aż do ostatnich chwil weselnej zabawy. W każdym momencie przedślubnych przygotowań otoczeni troską i skupieniem na ich emocjach.

Dlaczego Ślubna Alchemia jest tym, czego szukacie?

1. Każda Para Młoda, z którą pracuję, jest wyjątkowa

Od pierwszego kontaktu z staram się jak najlepiej poznać Was, Waszą historię oraz Wasze oczekiwania i priorytety. To Wy jesteście moją główną inspiracją do stworzenia unikalnego projektu. Organizator ślubu pracuje trochę tak, jakby układał puzzle – każdy element musi być dopasowany do pozostałych, aby razem tworzyły piękny obraz. Moim zadaniem jako konsultanta jest dopracowanie Waszej wizji dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu. Każda organizacja ślubu to wyzwanie, do którego podchodzę z pasją i zaangażowaniem.

2. Szanuję czas moich klientów

Właśnie dlatego, że staram się poznać moich Klientów jak najlepiej, jestem w stanie zaproponować Wam po 3-4 propozycji firm bądź osób – lokali, fotografów, wideooperatorów, stylistów, wykonawców poligrafii, itp. – które będą w stanie zrealizować Waszą wizję wesela. Każda oferta jest przeze mnie odpowiednio przeanalizowana i opracowana tak, aby zawierała wszystkie informacje potrzebne do podjęcia decyzji.

3. Szanuję pieniądze moich Klientów – zawsze proponuję rozwiązania najbardziej optymalne w relacji jakości do ceny

Ślub i wesele to duży wydatek, ale jeszcze większy wydatek to źle przeprowadzona organizacja wesela. Nie ma nic gorszego niż marnotrawienie ślubnego budżetu, który i tak nie jest mały (średni budżet wesela na 100 osób to wartość nowego samochodu klasy średniej). Doskonale zdaję sobie sprawę, że powierzając organizację ślubu i wesela Wedding Alchemy® by Valentina, powierzacie mnie także zarządzanie niemałą częścią Waszych oszczędności. Dlatego zawsze szukam sposobu, aby osiągnąć pożądany przez Was efekt mniejszym kosztem (na przykład poprzez zatrudnienie dobrych lokalnych podwykonawców). Moim zadaniem także jest przewidywanie i uprzedzanie Was o możliwości wystąpienia kosztów dodatkowych oraz szukanie sposobu na ich uniknięcie.

4. Każdy polecony przeze mnie podwykonawca to profesjonalista, za pracę którego odpowiadam jak za własne dzieło

Wesele to “Ten Moment”, którego nie da się powtórzyć. Nie mogę pozwolić sobie na eksperymenty na Waszej uroczystości – każda polecona przeze mnie osoba do zatrudnienia to sprawdzony profesjonalista w swoim zawodzie, za pracę którego mogę ręczyć.

5. Zaufanie moich Klientów jest dla mnie najważniejsze

Prowadzę przejrzystą politykę cenową – będziecie mieli wgląd do podpisanych w Waszym imieniu umów oraz innych dokumentów związanych z przygotowaniem Waszej uroczystości. Nie doliczam żadnych “prowizji” za zatrudnienie podwykonawców – nigdy nie zapłacicie za usługę więcej, niż gdyby była ona kupowana bezpośrednio, a zazwyczaj jestem w stanie zaproponować moim Klientom o wiele ciekawsze warunki współpracy.

6. Jestem motorem napędzającym organizację uroczystości moich Klientów

Planowanie wesela zawsze zaczynam od opracowania kalendarza, który następnie przedstawiam do Waszej akceptacji. Od tego momentu nie będziecie musieli przypominać się i dopytywać na jakim etapie znajdują się prace nad Waszym weselem – to agencja ślubna pilnuje wszystkich terminów, przesyłam oferty podwykonawców, z wyprzedzeniem informuję o zbliżającym się spotkaniu.

7. Nigdy nie obiecuję tego czego nie jestem pewna i nie eksperymentuję na Waszej uroczystości

Sama nie raz padałam ofiarą pustych obietnic wielu sprzedawców, które sypały się jak z rękawa jeśli chodziło o podpisanie umowy i dlatego postanowiłam, że moim Klientom nigdy czegoś takiego nie zrobię. Dlatego zanim, na przykład, złożę Wam obietnicę zorganizowania szczególnej atrakcji – kilka razy upewnię się, że jest to możliwe w danym przypadku. Moje Pary Młode cenią sobie takie podejście, bo chronię ich przed niepotrzebnym rozczarowaniem.

8. Pracuję na wynik, który ostatecznie przewyższy Wasze oczekiwania

Nie jestem osobą, która łatwo się poddaje i bardzo nie lubię mówić moim Klientom, że “czegoś się nie da zrobić”. Na szczęście, jeszcze takiej sytuacji nie miałam – zawsze wraz z moim zespołem szukam rozwiązań, które nie tylko spełnią Wasze oczekiwania, ale ostatecznie je przewyższą.

9. Lubię moje Pary Młode – po prostu!

Ta zasada jest kwintesencją całej filozofii ślubnej alchemii i uważam, że na dłuższą metę tylko szczerość i otwartość w relacji z Parami Młodymi zdaje egzamin. Planowanie wesela i praca nad uroczystością zazwyczaj trwają kilka miesięcy – przez ten czas poznaję nie tylko Was, ale też Waszą rodzinę i przyjaciół, Wasze pasje i preferencje. To naprawdę intensywny czas kooperacji, dlatego jako organizator ślubu traktuję moje Pary Młode jak najlepszych przyjaciół – zawsze chętnie przedyskutuję kwestie, które Was martwią albo są dla Was szczególnie ważne, znajdę czas na spotkanie z Waszą rodziną jeśli będziecie tego potrzebować, pomogę radą. Zdaję sobie sprawę, że organizacja ślubu i wesela wiąże się z tym, że otwieracie przede mną wiele drzwi, zarezerwowanych tylko dla najbliższych – nigdy nie omawiam prywatnych spraw moich Klientów czy sytuacji, których byłam świadkiem, wszystkie zdjęcia przed publikacją na portalach społecznościowych są autoryzowane.

Każdego dnia napędza mnie miłość do tego co robię oraz miłość mojej rodziny. Z drugiej strony – poprzez zaangażowanie i pasję “oddaję” tę miłość z powrotem, tworząc śluby i wesela dla wyjątkowych osób. Stąd slogan mojej marki – “Powered by love”

Zapraszam do obejrzenia galerii backstage, na której możecie zobaczyć jak pracuję ja i mój zespół!