Konsultacje dla Par Młodych

Konsultacje dla Par Młodych osobiście bądź on-line!

Planujesz Wasz ślub i wesele samodzielnie?

Jesteś wrodzoną organizatorką (wybaczcie, Panowie, tutaj zwracam się przede wszystkim do Waszych lepszych połówek, bo w przypadku planowania ślubu i wesela to my, kobiety, najczęściej przejmujemy stery dowodzenia) i chcesz wszystkiego dopilnować osobiście?

Mimo wszystko czujesz, że potrzebna Ci doraźna pomoc wedding plannera, żeby uporać się z niektórymi trudnymi dla Ciebie tematami lub zwyczajnie wykonywanie niektórych zadań związanych z organizacją ślubu i wesela nie sprawia Tobie przyjemności?

Właśnie dla Ciebie stworzyłam swoją ofertę konsultacji dla Par Młodych!

Decydując się na konsultacje ze mną korzystasz z pomocy wedding plannera wtedy, kiedy tego potrzebujesz w celu realizacji konkretnych zadań związanych z organizacją Twojego ślubu i wesela. 

Jeśli taka forma współpracy brzmi dla Ciebie kusząco, poniżej przygotowałam więcej informacji na ten temat.

Gdzie odbywają się konsultacje?

Możemy spotkać osobiście w Trójmieście bądź przeprowadzić konsultacje on-line (większość Par Młodych preferuje właśnie taką formę spotkania)

W jakich godzinach odbywają się konsultacje?

Standardowo jestem dostępna w dni robocze w godzinach 10:00 -19:00, choć istnieje możliwość umówienia się na konsultację poza wskazanymi godzinami pracy.

Jaki jest koszt takiej usługi?

Rozliczamy się według stawki godzinowej, która wynosi 120 zł/godzinę w przypadku standardowych godzin pracy. Przy rezerwacji konsultacji wnosicie opłatę za pierwszą godzinę spotkania, a pod koniec spotkania rozliczamy resztę.

Jakie tematy są poruszane na konsultacjach?

Konsultacje tak naprawdę mogą dotyczyć każdego tematu związanego z organizacją ślubu i wesela. Ale poniżej przygotowałam szczegółowy opis najbardziej popularnych tematów konsultacji dla Narzeczonych.

Czy musimy się w jakiś sposób przygotować do konsultacji?

W zależności od tematu konsultacji, dostaniecie ode mnie dokładne wytyczne co trzeba będzie przygotować bądź listę pytań, które najlepiej między sobą omówić przed rozmową. Czasami też poproszę Was o przesłanie dokumentów z wyprzeniem, abym mogła się z nimi zapoznać przed spotkaniem. Wszystko po to, żebyśmy mogli wykorzystać czas konsultacji najbardziej efektywnie.

Jakie tematy konsultacji są najbardziej popularne?
Planowanie budżetu weselnego

Te konsultacje są w całości poświęcone weselnym finansom, podczas których krok po kroku przechodzimy przez poszczególne etapy planowania budżetu weselnego - omawiamy wizję uroczystości, określamy priorytety i elementy najmniej ważne oraz sposoby finansowania. Efektem finalnym jest stworzenie realnego, dopasowanego do Waszej wizji i oczekiwań budżetu weselnego!

W ramach konsultacji otrzymacie ode mnie:
- narzędzie do kompleksowego zarządzania listą gości weselnych,
- arkusz do zarządzania budżetem weselnym

Na jakim etapie najlepiej odbyć te konsultacje: na samym początku planowania Waszego ślubu i wesela.

Przygotowanie szczegółowego planu dnia ślubu i wesela

Dorze przygotowany plan dnia ślubu i wesela jest niezbędny do powodzenia całej uroczystości. Dlatego zawsze z moimi Parami Młodymi poświęcamy na jego przygotowanie dużo uwagi, omawiając przy tym każdy szczegół.

W ramach konsultacji krok po kroku omówimy wszystko co i jak będzie się działo - pokażę Wam różne rozwiązania, doradzę które rozwiązania będą bardziej korzystne w przypadku konkretnie Waszej uroczystości. Pomogę Wam także rozdzielić zadania pomiędzy rodziną i przyjaciółmi, którzy będą pomagać Wam w koordynacji Waszego ślubu i wesela. Podpowiem jak zrealizować poszczególne zadania w dniu wesela w sposób najbardziej efektywny.

W ramach konsultacji otrzymacie ode mnie także następujące narzędzia:
- narzędzie do kompleksowego zarządzania listą gości weselnych
- szczegółowo rozpisany plan dnia ślubu i wesela
- arkusz do rozliczenia z usługodawcami

Na jakim etapie najlepiej odbyć te konsultacje: szczegółowy plan dnia ślubu i wesela najlepiej sporządzić około 2 miesiące przed ślubem.

Audyt przygotowań do ślubu i wesela

Na różnych etapach przygotowań do ślubu i wesela możecie mieć mnóstwo pytań: kiedy musimy zacząć załatwiać poszczególne elementy jak np. przygotowanie zaproszeń bądź praca nad dekoracjami? Czy niczego nie zapomnieliśmy planując ślub i wesele? W Internecie możecie znaleźć wiele list w rodzaju „co kiedy należy zrobić planując ślub i wesele”, ale są one bardzo ogólne, nie zawsze są dostosowane do specyfiki Waszego wesela (np. inaczej wygląda planowanie wesela zimowego, a inaczej w gorącym okresie letnim, kiedy większość usługodawców jest rezerwowana z dużym wyprzedzeniem).

Właśnie do tego służy „Audyt przygotowań do ślubu i wesela” - spotykamy się, żeby „rozłożyć” po półkach wszystkie składowe Waszego wesela i ustalić plan działań na kolejne miesiące. Wiele Par Młodych po takim „audycie” czuje ulgę, bo wychodzą po konsultacjach z dokładną wizją całej uroczystości oraz konkretnym planem jak ją zrealizować. Moim zdaniem są to konsultacje, które powinna zafundować sobie każda Para Młoda, planująca ślub i wesele bez pomocy konsultanta ślubnego.

W ramach konsultacji otrzymacie ode mnie także następujące narzędzia:
- narzędzie do zarządzania budżetem weselnym i kalendarzem płatności
- narzędzie do kompleksowego zarządzania listą gości weselnych
- szczegółowy plan działań na najbliższe miesiące

Na jakim etapie najlepiej odbyć te konsultacje: na dowolnym etapie przygotowań, żeby podsumować i wprowadzić porządek do planowania ślubu i wesela, a także ustalić konkretny plan działań na kolejne miesiące (a może dni?)

Pomoc w wyborze lokalu weselnego

Wybór lokalu weselnego to jeden z najważniejszych kroków przy organizacji ślubu i wesela. Dlatego bardzo ważne jest to, abyście mieli wsparcie profesjonalnego wedding plannera przynajmniej na tym etapie przygotowań.
W ramach konsultacji dokładnie omówimy Waszą wizję uroczystości i sprecyzujemy listę wymagań odnośnie obiektu weselnego, przeanalizujemy z osobna każdą ofertę, a także przygotuję dla Was dokładną analizę kosztów, przejrzymy się umowom. Jeśli organizujecie wesele w okolicach Trójmiasta, Torunia bądź na Mazurach - możemy wspólnie odwiedzić lokale weselne, które bierzecie pod uwagę.

W ramach konsultacji otrzymacie ode mnie:
- narzędzie do kompleksowego zarządzania listą gości weselnych
- szczegółowe kalkulację kosztów lokali weselnych

Na jakim etapie najlepiej odbyć te konsultacje: zarówno kiedy dopiero zabieracie się za poszukiwanie lokalu na Wasze wesele jak i zanim podejmiecie finalną decyzję.

Dobór konkretnego usługodawcy i analiza umowy

Dobór odpowiednich usługodawców jest niezwykle ważny dla powodzenia Waszego ślubu i wesela. Mimo tego, że w Internecie znalezienie kontaktów wydaje się być bardzo łatwe, o wiele trudniej jest zrozumieć czy dana osoba lub firma są w stanie spełnić Wasze wymagania zarówno odnośnie jakości dostarczanych usług i całej współpracy.

Podczas konsultacji przeprowadzimy dokładną analizę potrzeb i wymagań odnośnie ekipy usługodawców weselnych, a następnie przedstawię Wam propozycje usługodawców dostępnych na wybraną datę, którzy są w stanie te wymagania spełnić (a w wielu przypadkach - przewyższyć Wasze oczekiwania!)

W ramach konsultacji otrzymacie ode mnie:

- narzędzie do zarządzania budżetem weselnym i płatnościami

Na jakim etapie najlepiej odbyć te konsultacje: na dowolnym etapie przygotowań, kiedy szukacie godnego polecenia usługodawcy!

Stylizacja wesela

Internet jest wręcz przepełniony pięknymi ślubnymi inspiracjami, ale jak wypracować koncepcję dekoracji ślubu i wesela, która będzie „opowiadać” Waszą historię w sposób spójny i autentyczny?
Tym właśnie zajmujemy się podczas konsultacji związanych ze stylizacją wesela - staramy się zrozumieć jak najlepiej poprzez dekoracje pokazać Was i Waszą historię, określamy główne elementy stylizacji Waszej uroczystości, tworzymy moodboard, otrzymacie ode mnie także wskazówki na temat usługodawców, którzy moim zdaniem najlepiej poradzą sobie z wcieleniem Waszej koncepcji w życie!

Na jakim etapie najlepiej odbyć te konsultacje: wydawało by się, że praca nad stylistyką wesela to kolejny etap planowania, kiedy już wybraliście lokal i zatrudniliście podstawowych usługodawców. Ja uważam, że styl wesela w wielu momentach determinuje zarówno wybór lokalu jak również usługodawców (tak, uwierzcie mi!), dlatego polecam umówienie się na pierwsze konsultacje odnośnie stylistyki wesela na samym początku przygotowań!

Umów się na konsultację ze mną już dziś – wspólnie uporamy się z zadaniem, które sprawia Tobie trudność , a będziesz mogła dalej cieszyć się przygotowaniami do Waszego ślubu i wesela!

Niżej znajdziesz przycisk, który pokieruję Ciebie bezpośrednio do mojego kalendarza on-line. Wybierz proszę dogodną dla Ciebie datę i godzinę konsultacji (pamiętaj, żeby w temacie rozmowy wybrać ‘Konsultacje dla Par Młodych z Valentiną’). Po tym jak zarezerwujesz spotkanie, odezwę się do Ciebie mailowo bądź telefonicznie i przekażę dokładne instrukcje jak przygotować się do naszych konsultacji.

Nie mogę się doczekać, aby porozmawiać z Tobą o Waszym ślubie i weselu!