Koordynacja ślubu i wesela

Koordynacja dnia ślubu i wesela w Gdańsku, Sopocie, Gdyni i okolicach

Zdecydowaliście się na samodzielną organizację zaślubin i przyjęcia weselnego, ale w sam dzień ślubu chcecie mieć czas na zabawę, czas dla gości i dla siebie?

Koordynatorzy ślubni Wedding Alchemy® by Valentina pomogą wcielić Wasz plan idealny w życie!

Zapewne zajmujecie się organizacją swojego ślubu i wesela już od kilku miesięcy – znacie każdy szczegół swojego planu, wyobrażacie piękne dekoracje sali i miejsca ceremonii, pełny parkiet gości, dobre jedzenie… 

Poświęciliście na całe przedsięwzięcie tyle czasu i energii, zatrudniliście najlepszych usługodawców ślubnych, wymieniliście z nimi tony maili omawiając Wasze oczekiwania jeśli chodzi o efekt końcowy. 

Wiecie jednak, że aby ślub i przyjęcie weselne przebiegły koncertowo, potrzebny jest profesjonalnie przygotowany plan, a każdy podwykonawca musi wiedzieć kiedy, gdzie i co się wydarzy oraz jaka będzie jego rola w całym procesie. Kto więc będzie nadzorować realizację Waszego planu jeśli Wy będziecie zajęci przygotowaniami, pozowaniem do zdjęć, a później zabawą?

Właśnie do takich Par Młodych jak Wy, którzy świadomie planują tę ważną uroczystość, jest skierowana usługa koordynacji ślubu i wesela przez Wedding Alchemy® by Valentina.

Koordynator wesela dopilnuje, aby wszystkie Wasze ustalenia zostały zrealizowane, będzie komunikować się ze wszystkimi zatrudnionymi usługodawcami w sprawie planu uroczystości (bądź jego zmiany jeśli wymagają tego okoliczności), rozliczy się z podwykonawcami w Waszym imieniu, a także będzie w stałym kontakcie z gośćmi w sprawach wymagających uwagi.

Jak wygląda koordynacja ślubu i wesela przez Wedding Alchemy® by Valentina?
Profesjonalnie przygotowany scenariusz!

Pracę zaczynamy już na kilka tygodni przed weselem, kiedy spotykamy się i wspólnie krok po kroku omawiamy i przygotowujemy scenariusz, który następnie, najpóźniej na tydzień przed uroczystością, wysyłam do wszystkich usługodawców i szczegółowo z nimi omawiam. Dlaczego szczegółowe przygotowanie scenariusza jest tak ważne? Z mojego doświadczenia wynika, że Para Młoda najczęściej nie zdaje sobie sprawy jak tak naprawdę będzie wyglądać dzień ślubu krok po kroku, a także na jakie elementy scenariusza mogą mieć wpływ. Waszym ślubem i weselem nie będzie rządził przypadek czy utarty schemat postępowania!

O Waszą uroczystość dba kilku koordynatorów

W zależności od wielkości i stopnia skomplikowania, przy koordynacji zarówno przygotowań jak i samego przyjęcia pracuje minimum dwóch koordynatorów weselnych. To daje Wam gwarancję, że będziemy obecni w “kilku” miejscach jednocześnie i dopilnujemy wszystkich spraw.

Przygotowanie lokalu i miejsca ceremonii do Wielkiego Dnia

W zależności od koncepcji ślubu - przygotowania i dekoracja miejsca ceremonii oraz przyjęcia może trwać od kilku godzin do nawet kilku dni. To jest moment, kiedy realizowane są wszystkie założenia na temat ustawienia mebli, dekoracji lokalu i miejsca ceremonii, zbudowania sceny, nakrycia stołów, rozłożenia menu, winietek i innej papeterii itp. Koordynatorzy Wedding Alchemy® by Valentina aktywnie uczestniczą w tym procesie. Nasze zadanie polega na nadzorowaniu i dopilnowaniu, aby wszystko zostało przygotowane zgodnie z ustaleniami i na najwyższym poziomie - tak, aby nic nie zaskoczyło Was i Waszych gości.

Ślub i przyjęcie weselne to żywy organizm – jedyna gwarancja sukcesu to stała kontrola i korekta planu jeśli jest taka potrzeba

Na przebieg dnia wesela wpływ ma wiele czynników. Niektóre z nich da się przewidzieć i zaplanować, natomiast są też takie, których zaplanować nie da się. Jednym z takich czynników jest, na przykład, zachowanie gości. Nawet jeśli doskonale znamy swoich gości nie możemy przewidzieć na 100% jak będą się bawić. Wspólnie z zespołem muzycznym czy dj’em koordynator weselny monitoruje jak bawią się goście i odpowiednio koryguje plan. Innym czynnikiem

Rozliczenia z podwykonawcami

W organizację ślubu i wesela zaangażowanych jest wiele usługodawców - lokal, fotografowie, wideo-operatorzy, zespół muzyczny, barmani, dekoratorzy, firma cukiernicza, opiekunki do dzieci, kierowcy autobusów i samochodu Pary Młodej i wiele innych. Za usługi niektórych podwykonawców płacimy po weselu, natomiast w większości przypadków rozliczenie następuje w dniu uroczystości. Koordynator weselny Wedding Alchemy® by Valentina odpowiada za przekazane pieniądze, dokonuje rozliczeń na bieżąco, a także sporządza dokładny raport płatności.

Chcecie, żeby wszystko poszło po Waszej myśli, a jednocześnie mieć czas na rozmowę z bliskimi, dobrze się bawić, pozować do zdjęć, coś zjeść, żeby nie paść bez sił? Jeśli tak – powierzcie Wasz Wielki dzień koordynatorom Wedding Alchemy® by Valentina!

Skontaktujcie się z nami już dziś, aby otrzymać indywidualną wycenę koordynacji Waszych zaślubin i przyjęcia weselnego!