Koordynacja ślubu i wesela

Koordynacja dnia ślubu i wesela w Gdańsku, Sopocie, Gdyni i okolicach

Zdecydowaliście się na samodzielną organizację zaślubin i przyjęcia weselnego, ale w sam dzień ślubu chcecie mieć czas na zabawę, czas dla gości i dla siebie?

Koordynatorzy ślubni Wedding Alchemy® by Valentina pomogą wcielić Wasz plan idealny w życie!

Zapewne zajmujecie się organizacją swojego ślubu i wesela już od kilku miesięcy – znacie każdy szczegół swojego planu, wyobrażacie piękne dekoracje sali i miejsca ceremonii, pełny parkiet gości, dobre jedzenie… 

Poświęciliście na całe przedsięwzięcie tyle czasu i energii, zatrudniliście najlepszych usługodawców ślubnych, wymieniliście z nimi tony maili omawiając Wasze oczekiwania jeśli chodzi o efekt końcowy. 

Wiecie jednak, że aby ślub i przyjęcie weselne przebiegły koncertowo, potrzebny jest profesjonalnie przygotowany plan, a każdy podwykonawca musi wiedzieć kiedy, gdzie i co się wydarzy oraz jaka będzie jego rola w całym procesie. Kto więc będzie nadzorować realizację Waszego planu jeśli Wy będziecie zajęci przygotowaniami, pozowaniem do zdjęć, a później zabawą?

Właśnie do takich Par Młodych jak Wy, którzy świadomie planują tę ważną uroczystość, jest skierowana usługa koordynacji ślubu i wesela przez Wedding Alchemy® by Valentina.

Koordynator wesela dopilnuje, aby wszystkie Wasze ustalenia zostały zrealizowane, będzie komunikować się ze wszystkimi zatrudnionymi usługodawcami w sprawie planu uroczystości (bądź jego zmiany jeśli wymagają tego okoliczności), rozliczy się z podwykonawcami w Waszym imieniu, a także będzie w stałym kontakcie z gośćmi w sprawach wymagających uwagi.

Chcecie, żeby wszystko poszło po Waszej myśli, a jednocześnie mieć czas na rozmowę z bliskimi, dobrze się bawić, pozować do zdjęć, coś zjeść, żeby nie paść bez sił? Jeśli tak – powierzcie Wasz Wielki dzień koordynatorom Wedding Alchemy® by Valentina!

Skontaktujcie się z nami już dziś, aby otrzymać indywidualną wycenę koordynacji Waszych zaślubin i przyjęcia weselnego!