Organizacja wesel

Kompleksowa organizacja wesel w Trójmieście i nie tylko!

Chcecie czerpać przyjemność z przygotowań do ślubu i wesela?

Mieszkacie za granicą i planujecie swoją uroczystość na odległość?

Jesteście zapracowani?

Czy po prostu wolicie powierzyć tak ważną i szczególną uroczystość w ręce profesjonalistów?

Jeśli tak, to jesteście w dobrym miejscu.

Z nami, świętowanie zaczyna się od samego początku wspólnego planowania! 

 

 

 

 

Jak wygląda współpraca?

Zaczynamy od spotkania – osobistego bądź też on-line – podczas którego opowiadacie mi o swoich oczekiwaniach, marzeniach, a czasami też o obawach. Uważnie słucham tego jak wyobrażacie sobie dzień Waszego ślubu i wesela. Dowiecie się także o tym jak wygląda proces przygotowań i współpraca ze mną i moim zespołem.

Na tym etapie nie musicie mieć wyznaczonej daty uroczystości – wiele Par Młodych wybiera datę ślubu kierując się dostępnością lokalu (i, oczywiście, wedding plannera). Co, natomiast, jest istotne, że u mnie macie wyłączność na wybraną datę, a w danym tygodniu przyjmuję do realizacji maksymalnie jedno wesele. Dzięki temu otrzymujecie całą moją uwagę i najwyższą jakość usług.

Kolejny etap to oferta, której przygotowanie zajmuje najczęściej maksymalnie do 3 dni roboczych. Standardowo znajdziecie w niej:

  • dokładny zakres obowiązków wedding plannera wraz z ceną
  • prezentację  zawierającą opisem koncepcji ślubu i wesela i szacunkowy budżet uroczystości,
  • draft umowy z konsultantem ślubnym.

Ofertę, w zależności od Waszych preferencji, mogę przygotować w jednym z trzech języków – polskim, angielskim bądź rosyjskim.

Po zapoznaniu się z ofertą, nadchodzi moment na Waszą decyzję – czy chcecie przeżyć całą przygodę planowania Waszego Wielkiego Dnia razem z Wedding Alchemy® by Valentina?

Jeśli tak – podpisujemy umowę i rozpoczynamy przygotowania na dobre!

Od tego momentu możecie całkowicie poświęcić cię przyjemnym aspektom planowania – otrzymujecie ode mnie gotowe rozwiązania i propozycje, podejmujecie decyzje w oparciu o szczegółowo przetworzone informacje.

Wszystkie szczegóły związane z uroczystością znajdziecie w specjalnym systemie on-line do planowania wesel, dostęp do którego macie 24/7. System zawiera wszystkie niezbędne dla nas narzędzia, takie jak check-lista z zadaniami i datami realizacji, profile usługodawców, wszystkie umowy i dokumenty, harmonogram dnia ślubu i wesela, lista gości i plan usadzenia, kalendarz płatności, budżet i wiele więcej. Większość naszej komunikacji także odbywa się przez system, dzięki czemu cała korespondencja jest ustrukturyzowana – nie trzeba wertować setek e-maili, żeby wrócić do konkretnego wątku.

Oprócz tego – umawiamy się na regularne spotkania czy wideo-konferencje. Komunikacja między nami jest niezwykle istotna i ma duży wpływ na powodzenie całego projektu. Dzięki tym kontaktom mam możliwość jeszcze lepiej zrozumieć – a docelowo, spełnić Wasze oczekiwania.

Kiedy nadejdzie Wasz Wielki Dzień – Wy i Wasi goście będziecie otoczeni opieką co najmniej dwóch koordynatorów. Jest to standard, którego trzymam się od samego początku. Przy większych, bardziej skomplikowanych projektach, ekipa koordynatorów jest jeszcze większa. Wszystko po to, żebyście mogli beztrosko celebrować każdą chwilę Waszego Wielkiego Dnia!

Standardowo w ramach kompleksowej organizacji wesel, zajmuję się następującymi sprawami
Znajduję dla Was idealne miejsce na przyjęcie weselne

Przedstawiam Wam szczegółowo przeanalizowanе oferty lokalizacji weselnych, które spełniają ustalone przez Was kryteria.

Wspólnie też odwiedzamy wybrane przez Was obiekty, żebyście mogli zobaczyć je na żywo i podjąć decyzję o wyborze.

Dokładnie zapoznaję się z umową wybranego lokalu i proponuję ewentualne zmiany, a następnie podpisuję umowę w Waszym imieniu.

Przygotowuję propozycję stylistki uroczystości

Przygotowuję tablicę z inspiracjami: papeteria, dekoracje, florystyka, dodatkowe atrakcje. Wszystko w oparciu o określone przez Was oczekiwania, łączące tradycje i zwyczaje różnych kultur w przypadku wesel międzynarodowych.

Przeprowadzam wizję lokalną dekoratorem na miejscu w celu szczegółowego omówienia możliwości dekoracyjnych, na podstawie której opracowuję plan organizacji przestrzeni: bankiet, scena i parkiet, zona chill-out, ścianka do zdjęć, słodki stół, stół z księgą gości.

Po otrzymaniu szczegółowej oferty, organizuję spotkanie z dekoratorem w celu omówienia szczegółów i przeprowadzenie próby florystycznej. Po wprowadzeniu wprowadzone ostatecznych poprawek - "zamykamy" budżet.

Jeśli wymaga tego koncepcja, znajduję i organizuję wynajem dodatkowych elementów - krzesła, stoły, meble do strefy chill out itp.

Dostarczam listę dokumentów potrzebnych do zawarcia ślubu

W przypadku ślubów międzynarodowych, zapewniam tłumaczenie przysięgłe dokumentów oraz tłumacza przysięgłego na ceremonię.

Doradzam odnośnie najlepszego rozwiązania w zakresie alkoholu

Przedstawiam wszystkie dostępne opcje zakupu alkoholu - zakup w lokalu według zużycia, opcja open bar, zatrudnienie zewnętrznej firmy barmańskiej, zakup alkoholu na własną rękę. Przygotowuję prognozę spożycia alkoholu i pomagam wybrać najlepszą opcję - wszystko z uwzględnieniem specjalnych preferencji i wymagań Was i Waszych gości.

W przypadku zamówienia alkoholu na własną rękę - zamawiam alkohol ze sprawdzonego źródła z opcją dostarczenia na miejsce.

Organizuję usługi makijażu i fryzury dla Panny Młodej i jej koleżanek

Przygotowuję szczegółowe oferty makijażystek i stylistek fryzur dostępnych na daną datę.

Następnie, umawiam i, w miarę możliwości, także uczestniczę w próbie makijażu i fryzury z wybranymi stylistkami. Wtedy, kiedy zapadnie decyzja o zatrudnieniu konkretnej stylistki - rezerwuję termin w Waszym imieniu.

Przed weselem, przygotowuję szczegółowy plan makijażu i czesań dla Panny Młodej i całego orszaka ślubnego, a także innych gości. Na koniec, rozliczam się ze stylistkami w Waszym imieniu.

Zajmuję się organizacją oprawy muzycznej ślubu

Wszystko zaczyna się od przygotowania propozycji oprawy muzycznej ślubu: kwartet muzyczny, trio, duet, wokal itp. Następnie, po ustaleniu oczekiwań, sprawdzam dostępności terminów i przygotowuję oferty z uwzględnieniem wszystkich dodatkowych kosztów (transport, nocleg itp.). Po tym jak podejmiecie decyzję, dogrywam szczegóły i podpisuję umowę w Waszym imieniu. Repertuar zazwyczaj ustalamy już bliżej dnia wesela.

Zatrudniam i organizuję pracę fotоgrafów i wideo-ekipy

Sprawdzam dostępność usługodawców w wybraną datę, przygotowuję oferty z uwzględnieniem Waszych specjalnych wymagań, ustalam warunki i podpisuję w Waszym imieniu umowę. Jeśli jest taka potrzeba, rezerwuję usługi dodatkowe, jak sesje narzeczeńskie, boudoirowe itp. Po weselu, koordynuję przekazanie Wam gotowego materiału

Będę negocjować i podpisywać umowy z podwykonawcami w Waszym imieniu

Z wieloma firmami z branży mam już wypracowane warunki współpracy, które sprawdziły się w przeszłości. Lecz jeśli zachodzi taka potrzeba, dopracowuję umowę tak, aby była adekwatna do danego projektu.

Zajmę się organizacją transportu oraz noclegów dla gości weselnych

Wezmę pod uwagę liczbę miejsc noclegowych z możliwą konfiguracją, czas potrzebny na pokonanie drogi, trasy alternatywne, imprezy i inne wydarzenia, które mogą powodować blokady i opóźnienia. Jeśli lokal, w którym odbywa się przyjęcie, nie posiada wystarczającej liczby miejsc noclegowych, musimy sprawdzić pobliskie hotele i zorganizować shuttle busy także po imprezie.

Stworzę scenariusz dnia Ślubu i Wesela bądź całego “weekendu weselnego”

Wezmę pod uwagę zwyczaje różnych kultur, wraz z wieczorem zapoznawczym, programem zwiedzania Trójmiasta i okolic itp. Będziecie świadomi co, gdzie i kiedy się wydarzy.

Przeprowadzę koordynację dnia ślubu i wesela wspólnie z moim zespołem

Konsultanci Wedding Alchemy by Valentina będą koordynować przebieg przygotowań na miejscu ceremonii i przyjęcia weselnego, a także wszystkich punktów zaplanowanego “weekendu weselnego”. Wszyscy koordynatorzy mówią w języku angielskim.

Dokonam rozliczeń z usługodawcami w Waszym imieniu

Dokonam rozliczeń z usługodawcami w Waszym imieniu - Po ślubie otrzymacie ode mnie ostateczne sprawozdanie z całości organizacji, gdzie każdy podwykonawca podpisze się pod otrzymaną kwotą.

Dla mnie indywidualne podejście nieodłącznie wiąże się z dostosowywaniem oferty do Waszych potrzeb. Dlatego nie ograniczam Was standardowymi pakietami usług.

Wynagrodzenie za organizację ślubu i wesela uzależnione jest przede wszystkim od zakresu obowiązków mojego zespołu. Pod określeniem „kompleksowej organizacji wesela” może kryć się zarówno jednodniowa uroczystość zawierająca wszystkie podstawowe usługi, jak również duże kilku-dniowe przedsięwzięcie. Dlatego tak ważne jest dla mnie poświęcić czas na pierwsze spotkanie i indywidualne dopracowanie oferty, żeby obie strony – zarówno Wy jak i ja – dokładnie wiedzieli, że nasze rozumienie postawionego zadania jest maksymalnie zbliżone.

Żeby jednak zorientować Was w cenach za moje usługi, wynagrodzenie Wedding Alchemy® by Valentina za kompleksową organizację wesel zaczyna się od 10 000 zł.

Zarezerwujcie termin spotkania bądź wideo-konferencji ze mną już dziś! Nie mogę się doczekać, aby Was poznać!