Organizacja wesel

Kompleksowa organizacja wesel w Trójmieście i nie tylko!

Chcecie czerpać przyjemność z przygotowań do ślubu i wesela?

Mieszkacie za granicą i planujecie swoją uroczystość na odległość?

Jesteście zapracowani?

Czy po prostu wolicie powierzyć tak ważną i szczególną uroczystość w ręce profesjonalistów?

Jeśli tak, to jesteście w dobrym miejscu.

Z nami, świętowanie zaczyna się od samego początku wspólnego planowania! 

 

 

 

 

Jak wygląda współpraca?

Zaczynamy od spotkania – osobistego bądź też on-line – podczas którego opowiadacie mi o swoich oczekiwaniach, marzeniach, a czasami też o obawach. Uważnie słucham tego jak wyobrażacie sobie dzień Waszego ślubu i wesela. Dowiecie się także o tym jak wygląda proces przygotowań i współpraca ze mną i moim zespołem.

Na tym etapie nie musicie mieć wyznaczonej daty uroczystości – wiele Par Młodych wybiera datę ślubu kierując się dostępnością lokalu (i, oczywiście, wedding plannera). Co, natomiast, jest istotne, że u mnie macie wyłączność na wybraną datę. Dzięki temu otrzymujecie całą moją uwagę i najwyższą jakość usług.

Kolejny etap to oferta, której przygotowanie zajmuje najczęściej maksymalnie do 3 dni roboczych. Standardowo znajdziecie w niej:

  • dokładny zakres obowiązków wedding plannera wraz z ceną
  • prezentację  zawierającą opisem koncepcji ślubu i wesela i szacunkowy budżet uroczystości,
  • draft umowy z konsultantem ślubnym.

Ofertę, w zależności od Waszych preferencji, mogę przygotować w jednym z trzech języków – polskim, angielskim bądź rosyjskim.

Po zapoznaniu się z ofertą, nadchodzi moment na Waszą decyzję – czy chcecie przeżyć całą przygodę planowania Waszego Wielkiego Dnia razem z Wedding Alchemy® by Valentina?

Jeśli tak – podpisujemy umowę i rozpoczynamy przygotowania na dobre!

Od tego momentu możecie całkowicie poświęcić cię przyjemnym aspektom planowania – otrzymujecie ode mnie gotowe rozwiązania i propozycje, podejmujecie decyzje w oparciu o szczegółowo przetworzone informacje.

Wszystkie szczegóły związane z uroczystością znajdziecie w specjalnym systemie on-line do planowania wesel, dostęp do którego macie 24/7. System zawiera wszystkie niezbędne dla nas narzędzia, takie jak check-lista z zadaniami i datami realizacji, profile usługodawców, wszystkie umowy i dokumenty, harmonogram dnia ślubu i wesela, lista gości i plan usadzenia, kalendarz płatności, budżet i wiele więcej. Większość naszej komunikacji także odbywa się przez system, dzięki czemu cała korespondencja jest ustrukturyzowana – nie trzeba wertować setek e-maili, żeby wrócić do konkretnego wątku.

Oprócz tego – umawiamy się na regularne spotkania czy wideo-konferencje. Komunikacja między nami jest niezwykle istotna i ma duży wpływ na powodzenie całego projektu. Dzięki tym kontaktom mam możliwość jeszcze lepiej zrozumieć – a docelowo, spełnić Wasze oczekiwania.

Kiedy nadejdzie Wasz Wielki Dzień – Wy i Wasi goście będziecie otoczeni opieką co najmniej dwóch koordynatorów. Jest to standard, którego trzymam się od samego początku. Przy większych, bardziej skomplikowanych projektach, ekipa koordynatorów jest jeszcze większa. Wszystko po to, żebyście mogli beztrosko celebrować każdą chwilę Waszego Wielkiego Dnia!

Dla mnie indywidualne podejście nieodłącznie wiąże się z dostosowywaniem oferty do Waszych potrzeb. Dlatego nie ograniczam Was standardowymi pakietami usług.

Wynagrodzenie za organizację ślubu i wesela uzależnione jest przede wszystkim od zakresu obowiązków mojego zespołu. Pod określeniem „kompleksowej organizacji wesela” może kryć się zarówno jednodniowa uroczystość zawierająca wszystkie podstawowe usługi, jak również duże kilku-dniowe przedsięwzięcie. Dlatego tak ważne jest dla mnie poświęcić czas na pierwsze spotkanie i indywidualne dopracowanie oferty, żeby obie strony – zarówno Wy jak i ja – dokładnie wiedzieli, że nasze rozumienie postawionego zadania jest maksymalnie zbliżone.

Zarezerwujcie termin spotkania bądź wideo-konferencji ze mną już dziś! Nie mogę się doczekać, aby Was poznać!