Organizacja wesel

Kompleksowa organizacja wesel i zaślubin w okolicy Gdańska, Gdyni i Sopotu.

Głównym punktem w ofercie Wedding Alchemy® by Valentina jest kompleksowa organizacja wesel oraz zaślubin. W ramach naszej oferty pomożemy Państwu zorganizować perfekcyjną uroczystość.

Skupiamy naszą działalność na obszarze Polski północnej: przede wszystkim Trójmiasto (Gdańsk, Sopot, Gdynia) i okolice, ale także województwa kujawsko-pomorskie i warmińsko-mazurskie.

Mimo tego, iż posiadamy rozległe kontakty z firmami z branży ślubnej w całej Polsce i zagranicą, skoncentrowanie działalności na tym obszarze pozwoliło na dokładne poznanie specyfiki branży regionu, szczególnie jeśli chodzi o miejsca, w których mogą odbywać się zaślubiny i przyjęcia weselne.

tr1

tr2

Jak wygląda współpraca w przypadku kompleksowej organizacji przyjęć?

Planowanie wesela rozpocznę od dokładnego poznania Was i Waszych oczekiwań dotyczących tego, jak ma wyglądać uroczystość i przyjęcie. Opowiem, jak pracuje zespół Wedding Alchemy® by Valentina. Zazwyczaj umawiam się w tym celu na spotkanie, bądź, jeśli na co dzień nie mieszkacie w Trójmieście, wideo-konferencję. Swobodnie posługuję się trzema językami – polskim, angielskim oraz rosyjskim – w tych trzech językach możemy poprowadzić pierwsze spotkanie.

Następnie, na podstawie wyznaczonych przez Was zadań i priorytetów przygotuję ofertę, która zawiera wstępny kosztorys oraz dokładny zakres usług Wedding Alchemy® by Valentina. Moim głównym zadaniem jest przygotowanie realistycznego kosztorysu – staram się zawrzeć w nim jak najwięcej informacji o kosztach dodatkowych itp. Uważam, że najlepsze, co mogę zrobić jako profesjonalny konsultant ślubny to uprzedzić moich klientów na temat realnych kosztów organizacji wesela przy założeniu najlepszej relacji ceny do jakości oferowanych usług.

Jeśli zdecydujecie powierzyć przygotowania do Waszego Wielkiego Dnia Wedding Alchemy® by Valentina, podpiszemy umowę, a organizacja ślubu rozpocznie się na dobre. Standardowo umowa o współpracy występuje w 3 językach – polskim, angielskim lub rosyjskim, ale w razie potrzeby jestem w stanie dostarczyć umowę w innym preferowanym przez Was języku.

Jak wygląda organizacja wesela
z Wedding Alchemy® by Valentina?
Zapewnię Wam stałą opiekę podczas przygotowań

Będę pokazywać, opowiadać, wyjaśniać, czasami też przekonywać. Niezależnie od tego czy na co dzień mieszkacie w Polsce, czy w innej części świata, będziecie mieli dostęp do całej dokumentacji związanej z przygotowaniami, a spotkania będziemy odbywać on-line w godzinach dostosowanych do Waszego terminarza i stref czasowych.

Przygotuję propozycję stylistki ceremonii zaślubin i przyjęcia weselnego

Wszystko w oparciu o określone przez Was oczekiwania i inspiracje, łączące tradycje i zwyczaje różnych kultur w przypadku wesel międzynarodowych.

Dostarczę listę dokumentów potrzebnych do zawarcia ślubu

W przypadku ślubów międzynarodowych, zapewnię tłumaczenie przysięgłe dokumentów oraz tłumacza przysięgłego na ceremonię.

Opracuję kosztorys zgodny z Waszymi priorytetami

Główna zasada, którą kieruję się w przypadku sporządzania kosztorysu - optymalna relacja ceny do jakości poszczególnych usług.

Jako organizator ślubu wezmę pod kontrolę budżet i terminy płatności

Wraz z zatwierdzeniem budżetu nasza agencja ślubna staje się odpowiedzialna za jego dotrzymanie, a każda ewentualna zmiana zostanie przedstawiona do Waszej akceptacji.

Opracuję kalendarz przygotowań dostosowany do Waszego terminarza

Będę pilnować czasu realizacji poszczególnych zadań, tak by organizacja wesela przebiegła zgodnie z ustalonymi terminami.

Przedstawię odpowiadające przyjętej stylistyce oferty podwykonawców

Lokale, fotografowie, dekoratorzy, cukiernie i inne – wszyscy nasi partnerzy to profesjonaliści w swoim fachu, za pracę których mogę ręczyć i odpowiadać jak za własne dzieło. Jeśli jest taka potrzeba, przedstawię ofertę usługodawców posługujących się językiem angielskim.

Będę negocjować i podpisywać umowy z podwykonawcami w Waszym imieniu

Z wieloma firmami z branży mam już wypracowane warunki współpracy, które sprawdziły się w przeszłości. Lecz jeśli zachodzi taka potrzeba, dopracowuję umowę tak, aby była adekwatna do danego projektu.

Zajmę się organizacją transportu oraz noclegów dla gości weselnych

Wezmę pod uwagę liczbę miejsc noclegowych z możliwą konfiguracją, czas potrzebny na pokonanie drogi, trasy alternatywne, imprezy i inne wydarzenia, które mogą powodować blokady i opóźnienia. Jeśli lokal, w którym odbywa się przyjęcie, nie posiada wystarczającej liczby miejsc noclegowych, musimy sprawdzić pobliskie hotele i zorganizować shuttle busy także po imprezie.

Stworzę scenariusz dnia Ślubu i Wesela bądź całego “weekendu weselnego”

Wezmę pod uwagę zwyczaje różnych kultur, wraz z wieczorem zapoznawczym, programem zwiedzania Trójmiasta i okolic itp. Będziecie świadomi co, gdzie i kiedy się wydarzy.

Przeprowadzę koordynację dnia ślubu i wesela wspólnie z moim zespołem

Konsultanci Wedding Alchemy by Valentina będą koordynować przebieg przygotowań na miejscu ceremonii i przyjęcia weselnego, a także wszystkich punktów zaplanowanego “weekendu weselnego”. Wszyscy koordynatorzy mówią w języku angielskim.

Dokonam rozliczeń z usługodawcami w Waszym imieniu

Dokonam rozliczeń z usługodawcami w Waszym imieniu - Po ślubie otrzymacie ode mnie ostateczne sprawozdanie z całości organizacji, gdzie każdy podwykonawca podpisze się pod otrzymaną kwotą.

Zdaję sobie sprawę, że indywidualne podejście nieodłącznie wiąże się z dostosowywaniem oferty do potrzeb konkretnej Pary Młodej. Dlatego nie ograniczam moich Klientów standardowymi “pakietami” usług. Cena za usługę kompleksowej organizacji ślubu i wesela zależy od listy obowiązków Wedding Alchemy® by Valentina, a także od poziomu skomplikowania uroczystości pod względem logistycznym, co bezpośrednio przekłada się na liczbę koordynatorów potrzebnych do zapewnienia sprawnego przebiegu całego przedsięwzięcia. Zarezerwujcie już dziś termin spotkania bądź wideo-konferencji, podczas której poznam Wasze oczekiwania odnośnie organizowanego ślubu i wesela. Po rozmowie przygotuję dla Was indywidualną wycenę organizacji Waszych wymarzonych Zaślubin i Przyjęcia Weselnego