Pomoc w wyborze lokalu weselnego

Planowanie budżetu weselnego

Te konsultacje są w całości poświęcone weselnym finansom, podczas których krok po kroku przechodzimy przez poszczególne etapy planowania budżetu weselnego - omawiamy wizję uroczystości, określamy priorytety i elementy najmniej ważne oraz sposoby finansowania. Efektem finalnym jest stworzenie realnego, dopasowanego do Waszej wizji i oczekiwań budżetu weselnego!

W ramach konsultacji otrzymacie ode mnie:
- narzędzie do kompleksowego zarządzania listą gości weselnych,
- arkusz do zarządzania budżetem weselnym

Na jakim etapie najlepiej odbyć te konsultacje: na samym początku planowania Waszego ślubu i wesela.

Przygotowanie szczegółowego planu dnia ślubu i wesela

Dorze przygotowany plan dnia ślubu i wesela jest niezbędny do powodzenia całej uroczystości. Dlatego zawsze z moimi Parami Młodymi poświęcamy na jego przygotowanie dużo uwagi, omawiając przy tym każdy szczegół.

W ramach konsultacji krok po kroku omówimy wszystko co i jak będzie się działo - pokażę Wam różne rozwiązania, doradzę które rozwiązania będą bardziej korzystne w przypadku konkretnie Waszej uroczystości. Pomogę Wam także rozdzielić zadania pomiędzy rodziną i przyjaciółmi, którzy będą pomagać Wam w koordynacji Waszego ślubu i wesela. Podpowiem jak zrealizować poszczególne zadania w dniu wesela w sposób najbardziej efektywny.

W ramach konsultacji otrzymacie ode mnie także następujące narzędzia:
- narzędzie do kompleksowego zarządzania listą gości weselnych
- szczegółowo rozpisany plan dnia ślubu i wesela
- arkusz do rozliczenia z usługodawcami

Na jakim etapie najlepiej odbyć te konsultacje: szczegółowy plan dnia ślubu i wesela najlepiej sporządzić około 2 miesiące przed ślubem.

Audyt przygotowań do ślubu i wesela

Na różnych etapach przygotowań do ślubu i wesela możecie mieć mnóstwo pytań: kiedy musimy zacząć załatwiać poszczególne elementy jak np. przygotowanie zaproszeń bądź praca nad dekoracjami? Czy niczego nie zapomnieliśmy planując ślub i wesele? W Internecie możecie znaleźć wiele list w rodzaju „co kiedy należy zrobić planując ślub i wesele”, ale są one bardzo ogólne, nie zawsze są dostosowane do specyfiki Waszego wesela (np. inaczej wygląda planowanie wesela zimowego, a inaczej w gorącym okresie letnim, kiedy większość usługodawców jest rezerwowana z dużym wyprzedzeniem).

Właśnie do tego służy „Audyt przygotowań do ślubu i wesela” - spotykamy się, żeby „rozłożyć” po półkach wszystkie składowe Waszego wesela i ustalić plan działań na kolejne miesiące. Wiele Par Młodych po takim „audycie” czuje ulgę, bo wychodzą po konsultacjach z dokładną wizją całej uroczystości oraz konkretnym planem jak ją zrealizować. Moim zdaniem są to konsultacje, które powinna zafundować sobie każda Para Młoda, planująca ślub i wesele bez pomocy konsultanta ślubnego.

W ramach konsultacji otrzymacie ode mnie także następujące narzędzia:
- narzędzie do zarządzania budżetem weselnym i kalendarzem płatności
- narzędzie do kompleksowego zarządzania listą gości weselnych
- szczegółowy plan działań na najbliższe miesiące

Na jakim etapie najlepiej odbyć te konsultacje: na dowolnym etapie przygotowań, żeby podsumować i wprowadzić porządek do planowania ślubu i wesela, a także ustalić konkretny plan działań na kolejne miesiące (a może dni?)

Pomoc w wyborze lokalu weselnego

Wybór lokalu weselnego to jeden z najważniejszych kroków przy organizacji ślubu i wesela. Dlatego bardzo ważne jest to, abyście mieli wsparcie profesjonalnego wedding plannera przynajmniej na tym etapie przygotowań.
W ramach konsultacji dokładnie omówimy Waszą wizję uroczystości i sprecyzujemy listę wymagań odnośnie obiektu weselnego, przeanalizujemy z osobna każdą ofertę, a także przygotuję dla Was dokładną analizę kosztów, przejrzymy się umowom. Jeśli organizujecie wesele w okolicach Trójmiasta, Torunia bądź na Mazurach - możemy wspólnie odwiedzić lokale weselne, które bierzecie pod uwagę.

W ramach konsultacji otrzymacie ode mnie:
- narzędzie do kompleksowego zarządzania listą gości weselnych
- szczegółowe kalkulację kosztów lokali weselnych

Na jakim etapie najlepiej odbyć te konsultacje: zarówno kiedy dopiero zabieracie się za poszukiwanie lokalu na Wasze wesele jak i zanim podejmiecie finalną decyzję.

Dobór konkretnego usługodawcy i analiza umowy

Dobór odpowiednich usługodawców jest niezwykle ważny dla powodzenia Waszego ślubu i wesela. Mimo tego, że w Internecie znalezienie kontaktów wydaje się być bardzo łatwe, o wiele trudniej jest zrozumieć czy dana osoba lub firma są w stanie spełnić Wasze wymagania zarówno odnośnie jakości dostarczanych usług i całej współpracy.

Podczas konsultacji przeprowadzimy dokładną analizę potrzeb i wymagań odnośnie ekipy usługodawców weselnych, a następnie przedstawię Wam propozycje usługodawców dostępnych na wybraną datę, którzy są w stanie te wymagania spełnić (a w wielu przypadkach - przewyższyć Wasze oczekiwania!)

W ramach konsultacji otrzymacie ode mnie:

- narzędzie do zarządzania budżetem weselnym i płatnościami

Na jakim etapie najlepiej odbyć te konsultacje: na dowolnym etapie przygotowań, kiedy szukacie godnego polecenia usługodawcy!

Stylizacja wesela

Internet jest wręcz przepełniony pięknymi ślubnymi inspiracjami, ale jak wypracować koncepcję dekoracji ślubu i wesela, która będzie „opowiadać” Waszą historię w sposób spójny i autentyczny?
Tym właśnie zajmujemy się podczas konsultacji związanych ze stylizacją wesela - staramy się zrozumieć jak najlepiej poprzez dekoracje pokazać Was i Waszą historię, określamy główne elementy stylizacji Waszej uroczystości, tworzymy moodboard, otrzymacie ode mnie także wskazówki na temat usługodawców, którzy moim zdaniem najlepiej poradzą sobie z wcieleniem Waszej koncepcji w życie!

Na jakim etapie najlepiej odbyć te konsultacje: wydawało by się, że praca nad stylistyką wesela to kolejny etap planowania, kiedy już wybraliście lokal i zatrudniliście podstawowych usługodawców. Ja uważam, że styl wesela w wielu momentach determinuje zarówno wybór lokalu jak również usługodawców (tak, uwierzcie mi!), dlatego polecam umówienie się na pierwsze konsultacje odnośnie stylistyki wesela na samym początku przygotowań!

Organizacja ślubu i wesela w czasie pandemii (koronawirus / COVID-19)

Organizacja ślubu i wesela to dla wielu Par Młodych duże wyzwanie. Niestety, globalna pandemia sprawiła, że cały proces stał się jeszcze bardziej skomplikowany, a Pary Młode, zamiast się cieszyć z weselnych przygotowań, przechodzą istne katusze.

Wiem jak ciężko jest planować cokolwiek (nie mówiąc już o uroczystości ślubno-weselnej, którą zazwyczaj planujemy z co-namniej kilku-miesięcznym wyprzedzeniem) w tych trudnych czasach , ponieważ nikt z nas nie wie tak naprawdę jak rozwinie się sytuacja i trzeba być przygotowanym na kilka różnych scenariuszy.

Dlatego właśnie wprowadziłam do swojej oferty konsultacje dedykowane planowaniu wesela w czasie pandemii, podczas których m.in.:
- pokażę Wam jakie ryzyka muszą być zabezpieczone w związku z organizowanym przez Was przyjęciem. W tym przypadku analizujemy konkretnie Waszą sytuację i patrzymy które czynniki w kontekście epidemii koronawirusa mają wpływ na to czy Wasz ślub i wesele się odbędą
- rozpiszę dla Was możliwe scenariusze w kontekście organizczeń / restrykcji związanych z epidemią (wszystko na podstawię doświadczenia zdobytego w sezonie weselnym 2020)
- opowiem jakie są możliwe warianty postępowania w przypadku wystąpienia każdego z tych scenariuszy
- pomogę opracować plan działań oraz podzielę się najlepszymi praktykami związanymi z przekładaniem wesel
- i wiele innych - wszystko zależy od tego jakie są Wasze potrzeby i oczekiwania!

Na jakim etapie najlepiej odbyć te konsultacje: jeśli planujecie Wasz ślub i wesele w 2021, polecam skorzystać z tych konsultacji niezależnie od tego na jakim etapie przygotowań jesteście. Dzięki opracowanym przez nas ścieżkom działania będziecie mieli poczucie większej kontroli nad sytuacją i unikniecie podejmowania chaotycznych decyzji

Organizacja wesel

Koordynacja ślubu i wesela

Konsultacje dla Par Młodych

Wesele w plenerze

Ślub w plenerze

Uroczystość w rocznicę ślubu