Консультации по организации свадеб для молодых

 

 

Jakie tematy konsultacji są najbardziej popularne?
Планирование свадебного бюджета

Te konsultacje są w całości poświęcone weselnym finansom, podczas których krok po kroku przechodzimy przez poszczególne etapy planowania budżetu weselnego - omawiamy wizję uroczystości, określamy priorytety i elementy najmniej ważne oraz sposoby finansowania. Efektem finalnym jest stworzenie realnego, dopasowanego do Waszej wizji i oczekiwań budżetu weselnego!

W ramach konsultacji otrzymacie ode mnie:
- narzędzie do kompleksowego zarządzania listą gości weselnych,
- arkusz do zarządzania budżetem weselnym

Na jakim etapie najlepiej odbyć te konsultacje: na samym początku planowania Waszego ślubu i wesela.

Подготовка детального плана свадебного дня

Dorze przygotowany plan dnia ślubu i wesela jest niezbędny do powodzenia całej uroczystości. Dlatego zawsze z moimi Parami Młodymi poświęcamy na jego przygotowanie dużo uwagi, omawiając przy tym każdy szczegół.

W ramach konsultacji krok po kroku omówimy wszystko co i jak będzie się działo - pokażę Wam różne rozwiązania, doradzę które rozwiązania będą bardziej korzystne w przypadku konkretnie Waszej uroczystości. Pomogę Wam także rozdzielić zadania pomiędzy rodziną i przyjaciółmi, którzy będą pomagać Wam w koordynacji Waszego ślubu i wesela. Podpowiem jak zrealizować poszczególne zadania w dniu wesela w sposób najbardziej efektywny.

W ramach konsultacji otrzymacie ode mnie także następujące narzędzia:
- narzędzie do kompleksowego zarządzania listą gości weselnych
- szczegółowo rozpisany plan dnia ślubu i wesela
- arkusz do rozliczenia z usługodawcami

Na jakim etapie najlepiej odbyć te konsultacje: szczegółowy plan dnia ślubu i wesela najlepiej sporządzić około 2 miesiące przed ślubem.

Аудит подготовки ко свадьбе

Na różnych etapach przygotowań do ślubu i wesela możecie mieć mnóstwo pytań: kiedy musimy zacząć załatwiać poszczególne elementy jak np. przygotowanie zaproszeń bądź praca nad dekoracjami? Czy niczego nie zapomnieliśmy planując ślub i wesele? W Internecie możecie znaleźć wiele list w rodzaju „co kiedy należy zrobić planując ślub i wesele”, ale są one bardzo ogólne, nie zawsze są dostosowane do specyfiki Waszego wesela (np. inaczej wygląda planowanie wesela zimowego, a inaczej w gorącym okresie letnim, kiedy większość usługodawców jest rezerwowana z dużym wyprzedzeniem).

Właśnie do tego służy „Audyt przygotowań do ślubu i wesela” - spotykamy się, żeby „rozłożyć” po półkach wszystkie składowe Waszego wesela i ustalić plan działań na kolejne miesiące. Wiele Par Młodych po takim „audycie” czuje ulgę, bo wychodzą po konsultacjach z dokładną wizją całej uroczystości oraz konkretnym planem jak ją zrealizować. Moim zdaniem są to konsultacje, które powinna zafundować sobie każda Para Młoda, planująca ślub i wesele bez pomocy konsultanta ślubnego.

W ramach konsultacji otrzymacie ode mnie także następujące narzędzia:
- narzędzie do zarządzania budżetem weselnym i kalendarzem płatności
- narzędzie do kompleksowego zarządzania listą gości weselnych
- szczegółowy plan działań na najbliższe miesiące

Na jakim etapie najlepiej odbyć te konsultacje: na dowolnym etapie przygotowań, żeby podsumować i wprowadzić porządek do planowania ślubu i wesela, a także ustalić konkretny plan działań na kolejne miesiące (a może dni?)

Выбор свадебной локации

Wybór lokalu weselnego to jeden z najważniejszych kroków przy organizacji ślubu i wesela. Dlatego bardzo ważne jest to, abyście mieli wsparcie profesjonalnego wedding plannera przynajmniej na tym etapie przygotowań.
W ramach konsultacji dokładnie omówimy Waszą wizję uroczystości i sprecyzujemy listę wymagań odnośnie obiektu weselnego, przeanalizujemy z osobna każdą ofertę, a także przygotuję dla Was dokładną analizę kosztów, przejrzymy się umowom. Jeśli organizujecie wesele w okolicach Trójmiasta, Torunia bądź na Mazurach - możemy wspólnie odwiedzić lokale weselne, które bierzecie pod uwagę.

W ramach konsultacji otrzymacie ode mnie:
- narzędzie do kompleksowego zarządzania listą gości weselnych
- szczegółowe kalkulację kosztów lokali weselnych

Na jakim etapie najlepiej odbyć te konsultacje: zarówno kiedy dopiero zabieracie się za poszukiwanie lokalu na Wasze wesele jak i zanim podejmiecie finalną decyzję.

Подбор конкретного свадебного подрядчика и анализ договора с ним

Dobór odpowiednich usługodawców jest niezwykle ważny dla powodzenia Waszego ślubu i wesela. Mimo tego, że w Internecie znalezienie kontaktów wydaje się być bardzo łatwe, o wiele trudniej jest zrozumieć czy dana osoba lub firma są w stanie spełnić Wasze wymagania zarówno odnośnie jakości dostarczanych usług i całej współpracy.

Podczas konsultacji przeprowadzimy dokładną analizę potrzeb i wymagań odnośnie ekipy usługodawców weselnych, a następnie przedstawię Wam propozycje usługodawców dostępnych na wybraną datę, którzy są w stanie te wymagania spełnić (a w wielu przypadkach - przewyższyć Wasze oczekiwania!)

W ramach konsultacji otrzymacie ode mnie:

- narzędzie do zarządzania budżetem weselnym i płatnościami

Na jakim etapie najlepiej odbyć te konsultacje: na dowolnym etapie przygotowań, kiedy szukacie godnego polecenia usługodawcy!

Свадебний дизайн

Internet jest wręcz przepełniony pięknymi ślubnymi inspiracjami, ale jak wypracować koncepcję dekoracji ślubu i wesela, która będzie „opowiadać” Waszą historię w sposób spójny i autentyczny?
Tym właśnie zajmujemy się podczas konsultacji związanych ze stylizacją wesela - staramy się zrozumieć jak najlepiej poprzez dekoracje pokazać Was i Waszą historię, określamy główne elementy stylizacji Waszej uroczystości, tworzymy moodboard, otrzymacie ode mnie także wskazówki na temat usługodawców, którzy moim zdaniem najlepiej poradzą sobie z wcieleniem Waszej koncepcji w życie!

Na jakim etapie najlepiej odbyć te konsultacje: wydawało by się, że praca nad stylistyką wesela to kolejny etap planowania, kiedy już wybraliście lokal i zatrudniliście podstawowych usługodawców. Ja uważam, że styl wesela w wielu momentach determinuje zarówno wybór lokalu jak również usługodawców (tak, uwierzcie mi!), dlatego polecam umówienie się na pierwsze konsultacje odnośnie stylistyki wesela na samym początku przygotowań!

Организация свадьбы во время эпидемии COVID-19

Organizacja ślubu i wesela to dla wielu Par Młodych duże wyzwanie. Niestety, globalna pandemia sprawiła, że cały proces stał się jeszcze bardziej skomplikowany, a Pary Młode, zamiast się cieszyć z weselnych przygotowań, przechodzą istne katusze.

Wiem jak ciężko jest planować cokolwiek (nie mówiąc już o uroczystości ślubno-weselnej, którą zazwyczaj planujemy z co-namniej kilku-miesięcznym wyprzedzeniem) w tych trudnych czasach , ponieważ nikt z nas nie wie tak naprawdę jak rozwinie się sytuacja i trzeba być przygotowanym na kilka różnych scenariuszy.

Dlatego właśnie wprowadziłam do swojej oferty konsultacje dedykowane planowaniu wesela w czasie pandemii, podczas których m.in.:
- pokażę Wam jakie ryzyka muszą być zabezpieczone w związku z organizowanym przez Was przyjęciem. W tym przypadku analizujemy konkretnie Waszą sytuację i patrzymy które czynniki w kontekście epidemii koronawirusa mają wpływ na to czy Wasz ślub i wesele się odbędą
- rozpiszę dla Was możliwe scenariusze w kontekście organizczeń / restrykcji związanych z epidemią (wszystko na podstawię doświadczenia zdobytego w sezonie weselnym 2020)
- opowiem jakie są możliwe warianty postępowania w przypadku wystąpienia każdego z tych scenariuszy
- pomogę opracować plan działań oraz podzielę się najlepszymi praktykami związanymi z przekładaniem wesel
- i wiele innych - wszystko zależy od tego jakie są Wasze potrzeby i oczekiwania!

Na jakim etapie najlepiej odbyć te konsultacje: jeśli planujecie Wasz ślub i wesele w 2021, polecam skorzystać z tych konsultacji niezależnie od tego na jakim etapie przygotowań jesteście. Dzięki opracowanym przez nas ścieżkom działania będziecie mieli poczucie większej kontroli nad sytuacją i unikniecie podejmowania chaotycznych decyzji