Ślub i przyjęcie weselne to żywy organizm – jedyna gwarancja sukcesu to stała kontrola i korekta planu jeśli jest taka potrzeba

Przygotowuję propozycję stylistki uroczystości

Przygotowuję tablicę z inspiracjami: papeteria, dekoracje, florystyka, dodatkowe atrakcje. Wszystko w oparciu o określone przez Was oczekiwania, łączące tradycje i zwyczaje różnych kultur w przypadku wesel międzynarodowych.
Przeprowadzam wizję lokalną dekoratorem na miejscu w celu szczegółowego omówienia możliwości dekoracyjnych, na podstawie której opracowuję plan organizacji przestrzeni: bankiet, scena i parkiet, zona chill-out, ścianka do zdjęć, słodki stół, stół z księgą gości.

Po otrzymaniu szczegółowej oferty, organizuję spotkanie z dekoratorem w celu omówienia szczegółów i przeprowadzenie próby florystycznej. Po wprowadzeniu wprowadzone ostatecznych poprawek - "zamykamy" budżet.

Jeśli wymaga tego koncepcja, znajduję i organizuję wynajem dodatkowych elementów - krzesła, stoły, meble do strefy chill out itp.

Pomogę w organizacji odnowienia przysięgi małżeńskiej

Odnowienie może odbyć się zarówno w obrządku religijnym jak i w formie ceremonii symbolicznej.

Opracuję kosztorys zgodny z Waszymi priorytetami

Główna zasada, którą kieruję się w przypadku sporządzania kosztorysu – optymalna relacja ceny do jakości poszczególnych usług.

Wezmę pod kontrolę budżet i terminy płatności

Wraz z zatwierdzeniem budżetu, zespół Wedding Alchemy by Valentina staje się odpowiedzialny za jego dotrzymanie, a każda ewentualna zmiana zostanie przedstawiona do Waszej akceptacji.

Opracuję kalendarz przygotowań dostosowany do Waszego terminarza

Będę pilnować ustalonych terminów realizacji poszczególnych zadań.

Przedstawię odpowiadające przyjętej stylistyce oferty podwykonawców

Lokale, fotografowie, dekoratorzy, cukiernie i inne – wszyscy nasi partnerzy to profesjonaliści w swoim fachu, za pracę których mogę ręczyć i odpowiadać jak za własne dzieło. Jeśli jest taka potrzeba, przedstawię ofertę usługodawców posługujących się językiem angielskim.

Będę negocjować i podpisywać umowy z podwykonawcami w Waszym imieniu

Z wieloma firmami z branży ślubnej mam już wypracowane warunki współpracy, które sprawdziły się w przeszłości. Lecz jeśli zachodzi taka potrzeba, dopracowuję umowę tak, aby była adekwatna do danego projektu

Zajmę się organizacją transportu oraz noclegów dla gości weselnych

Wezmę pod uwagę wziąć pod uwagę liczbę miejsc noclegowych z możliwą konfiguracją, czas potrzebny na pokonanie drogi, trasy alternatywne, imprezy i inne wydarzenia, które mogą powodować blokady i opóźnienia. Jeśli lokal w którym, odbywa się przyjęcie nie posiada wystarczającej liczby miejsc noclegowych, musimy sprawdzić pobliskie hotele i zorganizować shuttle busy także po imprezie.

Stworzę scenariusz dnia uroczystości

Będziecie świadomi co, gdzie i kiedy się wydarzy.

Przeprowadzę koordynację uroczystości wspólnie z moim zespołem

Konsultanci Wedding Alchemy by Valentina będą koordynować zarówno przebieg przygotowań na miejscu jak i samego przyjęcia.

Dokonam rozliczeń z usługodawcami w Waszym imieniu

Po wydarzeniu otrzymacie ode mnie ostateczne sprawozdanie z całości organizacji, gdzie każdy podwykonawca podpisze się pod otrzymaną kwotą.

Profesjonalnie przygotowany scenariusz!

Pracę zaczynamy już na kilka tygodni przed weselem, kiedy spotykamy się i wspólnie krok po kroku omawiamy i przygotowujemy scenariusz, który następnie, najpóźniej na tydzień przed uroczystością, wysyłam do wszystkich usługodawców i szczegółowo z nimi omawiam. Dlaczego szczegółowe przygotowanie scenariusza jest tak ważne? Z mojego doświadczenia wynika, że Para Młoda najczęściej nie zdaje sobie sprawy jak tak naprawdę będzie wyglądać dzień ślubu krok po kroku, a także na jakie elementy scenariusza mogą mieć wpływ. Waszym ślubem i weselem nie będzie rządził przypadek czy utarty schemat postępowania!

O Waszą uroczystość dba kilku koordynatorów

W zależności od wielkości i stopnia skomplikowania, przy koordynacji zarówno przygotowań jak i samego przyjęcia pracuje minimum dwóch koordynatorów weselnych. To daje Wam gwarancję, że będziemy obecni w “kilku” miejscach jednocześnie i dopilnujemy wszystkich spraw.

Przygotowanie lokalu i miejsca ceremonii do Wielkiego Dnia

W zależności od koncepcji ślubu - przygotowania i dekoracja miejsca ceremonii oraz przyjęcia może trwać od kilku godzin do nawet kilku dni. To jest moment, kiedy realizowane są wszystkie założenia na temat ustawienia mebli, dekoracji lokalu i miejsca ceremonii, zbudowania sceny, nakrycia stołów, rozłożenia menu, winietek i innej papeterii itp. Koordynatorzy Wedding Alchemy® by Valentina aktywnie uczestniczą w tym procesie. Nasze zadanie polega na nadzorowaniu i dopilnowaniu, aby wszystko zostało przygotowane zgodnie z ustaleniami i na najwyższym poziomie - tak, aby nic nie zaskoczyło Was i Waszych gości.

Ślub i przyjęcie weselne to żywy organizm – jedyna gwarancja sukcesu to stała kontrola i korekta planu jeśli jest taka potrzeba

Na przebieg dnia wesela wpływ ma wiele czynników. Niektóre z nich da się przewidzieć i zaplanować, natomiast są też takie, których zaplanować nie da się. Jednym z takich czynników jest, na przykład, zachowanie gości. Nawet jeśli doskonale znamy swoich gości nie możemy przewidzieć na 100% jak będą się bawić. Wspólnie z zespołem muzycznym czy dj’em koordynator weselny monitoruje jak bawią się goście i odpowiednio koryguje plan. Innym czynnikiem

Rozliczenia z podwykonawcami

W organizację ślubu i wesela zaangażowanych jest wiele usługodawców - lokal, fotografowie, wideo-operatorzy, zespół muzyczny, barmani, dekoratorzy, firma cukiernicza, opiekunki do dzieci, kierowcy autobusów i samochodu Pary Młodej i wiele innych. Za usługi niektórych podwykonawców płacimy po weselu, natomiast w większości przypadków rozliczenie następuje w dniu uroczystości. Koordynator weselny Wedding Alchemy® by Valentina odpowiada za przekazane pieniądze, dokonuje rozliczeń na bieżąco, a także sporządza dokładny raport płatności.

Wiemy jak spełnić Wasze ślubne marzenia

Wiele pomysłów na atrakcje ślubne zostają tylko i wyłącznie pomysłami, ponieważ Pary Młode nie wiedzą jak dotrzeć do poszczególnych wykonawców usług bądź uważają, że pomysł jest po prostu nie do zrealizowania. Dzięki kontaktom oraz doświadczeniu jesteśmy w stanie dotrzeć do sprawdzonych firm, które spełnią wyjątkowe “ślubne marzenia”.

Jesteśmy strażnikami Waszego czasu

Realizacja niektórych pomysłów wymaga dużego zaangażowania - przede wszystkim sił i czasu. Żyjemy szybko i właśnie czas jest tym najcenniejszym czynnikiem, którego nie da się w żaden sposób odzyskać. Przekazanie realizacji “ślubnych marzeń” profesjonalistom Wedding Alchemy by Valentina pomoże zaoszczędzić Wasz czas i energię.