Ślub w plenerze

Organizacja ślubu plenerowego w Gdańsku, Gdyni, Sopocie i okolicach

Czy chcielibyście ślubować sobie miłość w pięknych okolicznościach przyrody?

Dzika plaża, klif, leśna polana, zadbany ogród prywatnej posesji, taras na górnym piętrze nowoczesnego wieżowca – pomysłów na ślub w plenerze może być naprawdę wiele!

 

Nie bójcie się powiedzieć “Tak!” swoim marzeniom, a zespół Wedding Alchemy® by Valentina z wielką chęcią i przyjemnością je spełni!

Konsultant ślubny opracuje dla Was koncepcję wizualną uroczystości, dobierze odpowiednią oprawę muzyczną, zadba o logistykę i komfort gości. Zadbamy także o kwestie formalne – czyli przygotowanie dokumentów, uzyskanie wszelkich pozwoleń, jeśli jest taka potrzeba. 

Niestety, najbardziej zmiennym czynnikiem przy organizacji zaślubin w plenerze jest bez wątpienia pogoda. Dlatego dużo uwagi zawsze poświęcamy przygotowaniu i opracowaniu planu alternatywnego na wypadek złych warunków atmosferycznych. Tak czy inaczej – niezależnie od tego jak wygląda prognoza – zawsze mamy przygotowane piękne przezroczyste parasolki, aby uchronić przed niezapowiedzianym deszczem Was i najważniejszych gości.

Coraz częściej nasze Pary Młode stawiają też na koncepcję ślubu symbolicznego (inaczej nazywanego też ślubem humanistycznym). Dużym atutem takiej ceremonii jest możliwość całkowitej personalizacji – program ślubu symbolicznego jest przygotowywany od początku do końca pod Was, z uwzgędnieniem Waszej osobistej wrażliwości i historii. Program takiej ceremonii zazwyczaj obejmuje przedstawienie Waszej historii, wymianę obrączek i wygłoszenie przysiąg, ale często też jest uzupełniany o czytania, przemowy, ceremonię piaskową czy ceremonię ognia. Celebrant – czyli osoba, która prowadzi zaślubiny – wspólnie z Wami przygotowuje program uroczystości, dopracowuje tekst i, jeśli jest taka potrzeba, tłumaczy go na inne języki.

Organizacja ślubu w plenerze wcale nie musi być wyzwaniem – z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że ceremonie plenerowe to nasza specjalność. Mieliśmy okazję już organizować śluby cywilne i symboliczne w różnych lokalizacjach i aż w 7 językach!

Z racji tego, że obszar działania Wedding Alchemy® by Valentina to głównie Trójmiasto i okolice – mamy za sobą wiele realizacji ślubów na plaży.

Skontaktujcie się z nami już dziś, aby otrzymać indywidualną wycenę organizacji Waszych Wymarzonych Zaślubin!