Ślubny concierge

Ślubny concierge to unikalna usługa na polskim rynku ślubnym, która skierowana jest nie tylko do Par Młodych, ale także do gości weselnych czy nawet przyszłych narzeczonych.

Jak sama nazwa wskazuje, usługa ta polega na spełnianiu “ślubnych zadań specjalnych”, a co za tym idzie – obejmuje zarówno organizację wyjątkowo romantycznych zaręczyn, jak i nietypowej atrakcji na Waszym weselu bądź niespodziankę dla Pary Młodej od gości.

Niezależnie od tego czy wiecie dokładnie czego szukacie czy zwyczajnie nie macie pomysłu – służę swoją wiedzą, doświadczeniem oraz licznymi kontaktami w branży przyjęć.

slubnyconsierge2

slubnyconsierge1

Co więcej, w ramach usługi ślubny concierge zespół Wedding Alchemy by Valentina zajmie się także konkretną częścią przygotowań do ślubu i wesela jak np. rezerwacja hotelu dla gości czy organizacja transportu, przygotowanie koncepcji stylistycznej przyjęcia weselnego, konsultacje w ramach zarządzania budżetem ślubnym itp. – jednym słowem wszystko, co wam “nie leży na sercu” bądź zwyczajnie nie macie na to czasu.

Usługa ślubny concierge obejmuje:

  • Przygotowanie konkretnej propozycji zaręczyn, atrakcji weselnej bądź prezentu-niespodzianki dla Pary Młodej w oparciu o dostarczone wytyczne (charakter przyjęcia, osobowość i gusta Pary Młodej, budżet)
  • Podpisanie niezbędnych umów z wykonawcami usługi, dokonanie szczegółowych ustaleń
  • Nadzorowanie przygotowań oraz realizacji atrakcji / niespodzianki w Dniu Wesela
Dlaczego warto skorzystać z usługi ślubny concierge
oferowanej przez Wedding Alchemy by Valentina?
Wiemy jak spełnić Wasze ślubne marzenia

Wiele pomysłów na atrakcje ślubne zostają tylko i wyłącznie pomysłami, ponieważ Pary Młode nie wiedzą jak dotrzeć do poszczególnych wykonawców usług bądź uważają, że pomysł jest po prostu nie do zrealizowania. Dzięki kontaktom oraz doświadczeniu jesteśmy w stanie dotrzeć do sprawdzonych firm, które spełnią wyjątkowe “ślubne marzenia”.

Jesteśmy strażnikami Waszego czasu

Realizacja niektórych pomysłów wymaga dużego zaangażowania - przede wszystkim sił i czasu. Żyjemy szybko i właśnie czas jest tym najcenniejszym czynnikiem, którego nie da się w żaden sposób odzyskać. Przekazanie realizacji “ślubnych marzeń” profesjonalistom Wedding Alchemy by Valentina pomoże zaoszczędzić Wasz czas i energię.

Podejdziemy do zadania kreatywnie

Ze względu na doświadczenie w organizacji właśnie ślubów i wesel wiemy jak przygotować atrakcję czy niespodziankę, która będzie stanowiła integralną część imprezy.

Zaproponujemy najlepszą cenę nie tracąc na jakości

W związku z prowadzoną działalnością stale korzystamy z usług firm obsługujących śluby i przyjęcia weselne. To stawia nas w zdecydowanie lepszej pozycji negocjacyjnej - swoim klientom możemy więc zazwyczaj zaproponować bardziej korzystne stawki bądź preferencyjne warunki.

Usługa ślubny concierge jest wyceniana indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania postawionego przed nami zadania. Skontaktujcie się z nami już dziś, aby otrzymać wycenę!