Uroczystość w rocznicę ślubu

Organizacja uroczystości z okazji rocznicy ślubu

Rocznica ślubu – okrągła bądź nie – jest powodem do celebrowania Waszej miłości.

Niezależnie czy chcielibyście zorganizować imprezę dla rodziny i przyjaciół czy uczcić tę okazję tylko we dwoje, ja i mój zespół pomożemy zorganizować wyjątkową uroczystość zgodnie z Waszymi oczekiwaniami.

wedding anniversary

Jak wygląda organizacja rocznicy
z Wedding Alchemy by Valentina?
Przygotowuję propozycję stylistki uroczystości

Przygotowuję tablicę z inspiracjami: papeteria, dekoracje, florystyka, dodatkowe atrakcje. Wszystko w oparciu o określone przez Was oczekiwania, łączące tradycje i zwyczaje różnych kultur w przypadku wesel międzynarodowych.
Przeprowadzam wizję lokalną dekoratorem na miejscu w celu szczegółowego omówienia możliwości dekoracyjnych, na podstawie której opracowuję plan organizacji przestrzeni: bankiet, scena i parkiet, zona chill-out, ścianka do zdjęć, słodki stół, stół z księgą gości.

Po otrzymaniu szczegółowej oferty, organizuję spotkanie z dekoratorem w celu omówienia szczegółów i przeprowadzenie próby florystycznej. Po wprowadzeniu wprowadzone ostatecznych poprawek - "zamykamy" budżet.

Jeśli wymaga tego koncepcja, znajduję i organizuję wynajem dodatkowych elementów - krzesła, stoły, meble do strefy chill out itp.

Pomogę w organizacji odnowienia przysięgi małżeńskiej

Odnowienie może odbyć się zarówno w obrządku religijnym jak i w formie ceremonii symbolicznej.

Opracuję kosztorys zgodny z Waszymi priorytetami

Główna zasada, którą kieruję się w przypadku sporządzania kosztorysu – optymalna relacja ceny do jakości poszczególnych usług.

Wezmę pod kontrolę budżet i terminy płatności

Wraz z zatwierdzeniem budżetu, zespół Wedding Alchemy by Valentina staje się odpowiedzialny za jego dotrzymanie, a każda ewentualna zmiana zostanie przedstawiona do Waszej akceptacji.

Opracuję kalendarz przygotowań dostosowany do Waszego terminarza

Będę pilnować ustalonych terminów realizacji poszczególnych zadań.

Przedstawię odpowiadające przyjętej stylistyce oferty podwykonawców

Lokale, fotografowie, dekoratorzy, cukiernie i inne – wszyscy nasi partnerzy to profesjonaliści w swoim fachu, za pracę których mogę ręczyć i odpowiadać jak za własne dzieło. Jeśli jest taka potrzeba, przedstawię ofertę usługodawców posługujących się językiem angielskim.

Będę negocjować i podpisywać umowy z podwykonawcami w Waszym imieniu

Z wieloma firmami z branży ślubnej mam już wypracowane warunki współpracy, które sprawdziły się w przeszłości. Lecz jeśli zachodzi taka potrzeba, dopracowuję umowę tak, aby była adekwatna do danego projektu

Zajmę się organizacją transportu oraz noclegów dla gości weselnych

Wezmę pod uwagę wziąć pod uwagę liczbę miejsc noclegowych z możliwą konfiguracją, czas potrzebny na pokonanie drogi, trasy alternatywne, imprezy i inne wydarzenia, które mogą powodować blokady i opóźnienia. Jeśli lokal w którym, odbywa się przyjęcie nie posiada wystarczającej liczby miejsc noclegowych, musimy sprawdzić pobliskie hotele i zorganizować shuttle busy także po imprezie.

Stworzę scenariusz dnia uroczystości

Będziecie świadomi co, gdzie i kiedy się wydarzy.

Przeprowadzę koordynację uroczystości wspólnie z moim zespołem

Konsultanci Wedding Alchemy by Valentina będą koordynować zarówno przebieg przygotowań na miejscu jak i samego przyjęcia.

Dokonam rozliczeń z usługodawcami w Waszym imieniu

Po wydarzeniu otrzymacie ode mnie ostateczne sprawozdanie z całości organizacji, gdzie każdy podwykonawca podpisze się pod otrzymaną kwotą.

Cena za usługę zależy od listy obowiązków Wedding Alchemy by Valentina, a także od poziomu skomplikowania uroczystości pod względem logistycznym, co bezpośrednio przekłada się na liczbę koordynatorów potrzebnych do zapewnienia sprawnego przebiegu całego przedsięwzięcia.

Skontaktujcie się z nami już dziś, aby otrzymać indywidualną wycenę organizacji uroczystości z okazji rocznicy Waszego ślubu!