Wesele w plenerze

Wesele w ogrodzie pięknego Pałacu, na polu golfowym, w gmachu muzeum, pofabrycznej hali czy prywatnej posesji?

Wybierając miejsce, gdzie odbędzie się Wasze wymarzone przyjęcie weselne nie musicie ograniczać się do hoteli i restauracji. Coraz więcej obiektów, które nie są w żaden sposób związane z gastronomią bądź przyjęciami udostępnia swoje wnętrza do organizacji wesel. Wedding Alchemy by Valentina, natomiast, służy swoim doświadczeniem i wiedzą, aby takie przedsięwzięcie było wyjątkowe pod każdym względem i dobrze zaplanowane.

WESELE W PLENERZE_TEKST

Jak wygląda organizacja wesela plenerowego
z Wedding Alchemy by Valentina?
Zapewnię Wam stałą opiekę podczas przygotowań

Będę pokazywać, opowiadać, wyjaśniać, czasami też przekonywać. Niezależnie od tego czy na co dzień mieszkacie w Polsce, czy w innej części globu, będziecie mieli dostęp do całej dokumentacji związanej z przygotowaniami, a spotkania będziemy odbywać on-line w godzinach dostosowanych do Waszego terminarza i stref czasowych.

Przedstawię propozycje miejsc, w których może odbyć się wesele

Zarówno obiekty nietypowe bądź miejsca umożliwiające rozstawienie namiotu.

Przygotuję propozycję stylistki ceremonii zaślubin i przyjęcia weselnego

Wszystko w oparciu o określone przez Was oczekiwania i inspiracje, łączące tradycje i zwyczaje różnych kultur w przypadku wesel międzynarodowych.

Opracuję kosztorys zgodny z Waszymi priorytetami

Główna zasada, którą kieruję się w przypadku sporządzania kosztorysu - optymalna relacja ceny do jakości poszczególnych usług.

Wezmę pod kontrolę budżet i terminy płatności

Wraz z zatwierdzeniem budżetu, zespół Wedding Alchemy by Valentina staje się odpowiedzialny za jego dotrzymanie, a każda ewentualna zmiana zostanie przedstawiona do Waszej akceptacji.

Opracuję kalendarz przygotowań dostosowany do Waszego terminarza

Będę pilnować ustalonych terminów realizacji poszczególnych zadań.

Wezmę na siebie organizację wszystkich niezbędnych sprzętów

Wspólnie z moim zespołem zajmę się się organizacją namiotu na przyjęcie weselne, a także wszystkich potrzebnych mebli i niezbędnego zaplecza technicznego, w tym oświetlenie, klimatyzacja, nagrzewnicy itp.

Zaproponuję optymalny plan zagospodarowania przestrzeni podczas przyjęcia

Jak najlepiej rozstawić stoły i bufety, gdzie umieścić scenę i parkiet do tańczenia, strefa chill-out i wiele wiele innych – każdy centymetr musi być przemyślany, żeby Wy i Wasi goście czuli się komfortowo w 100%.

Zajmę się organizacją cateringu wraz z pełną obsługą kelnerską

Nie będziecie musieli się martwić o postawienie kuchni. Pomogę Wam także w doborze odpowiedniego menu.

Przedstawię odpowiadające przyjętej stylistyce oferty podwykonawców

Lokale, fotografowie, dekoratorzy, cukiernie i inne – wszyscy nasi partnerzy to profesjonaliści w swoim fachu, za pracę których mogę ręczyć i odpowiadać jak za własne dzieło. Jeśli jest taka potrzeba, przedstawię ofertę usługodawców posługujących się językiem angielskim.

Zajmę się organizacją transportu oraz noclegów dla gości weselnych

Wezmę pod uwagę wziąć pod uwagę liczbę miejsc noclegowych z możliwą konfiguracją, czas potrzebny na pokonanie drogi, trasy alternatywne, imprezy i inne wydarzenia, które mogą powodować blokady i opóźnienia. Jeśli lokal w którym, odbywa się przyjęcie nie posiada wystarczającej liczby miejsc noclegowych, musimy sprawdzić pobliskie hotele i zorganizować shuttle busy także po imprezie.

Przeprowadzę koordynację dnia ślubu i wesela wspólnie z moim zespołem

Konsultanci Wedding Alchemy by Valentina będą nadzorować przebieg przygotowań na miejscu ceremonii zaślubin i przyjęcia weselnego, a także nadzorować przebieg całego dnia Zaślubin aż do końca wesela.

Dokonam rozliczeń z usługodawcami w Waszym imieniu

Po ślubie otrzymacie ode mnie ostateczne sprawozdanie z całości organizacji, gdzie każdy podwykonawca podpisze się pod otrzymaną kwotą.

Zdaję sobie sprawę, że indywidualne podejście nieodłącznie wiąże się z dostosowywaniem oferty do potrzeb konkretnej Pary Młodej. Dlatego nie ograniczam moich Klientów standardowymi “pakietami” usług.

Cena usługi organizacji wesela w plenerze zależy od miejsca, koncepcji stylistycznej przyjęcia oraz czasu potrzebnego na przygotowanie miejsca do przyjęcia. Skontaktujcie się z nami już dziś, aby otrzymać indywidualną wycenę organizacji Waszego Wielkiego Dnia w plenerze!