Ślub w plenerze

Organizacja ślubu plenerowego w Gdańsku, Gdyni, Sopocie i okolicach

Chcielibyście wypowiedzieć swoje przysięgi małżeńskie w pięknych okolicznościach przyrody?

Dzika plaża na brzegu morza, klif, leśna polana, zadbany ogród prywatnej posesji, taras na górnym piętrze nowoczesnego wieżowca – pomysłów na ślub w plenerze może być naprawdę wiele!

Nie bójcie się powiedzieć “Tak!” swoim marzeniom, a zespół Wedding Alchemy® by Valentina z wielką chęcią i przyjemnością je spełni!

Zadbamy o kwestie formalne – czyli przygotowanie dokumentów, uzyskanie wszelkich pozwoleń, jeśli jest taka potrzeba. Konsultant ślubny także opracuje dla Was koncepcję wizualną uroczystości, dobierze odpowiednią oprawę muzyczną, zadba o logistykę i komfort gości.

Niestety, najbardziej zmiennym czynnikiem przy organizacji zaślubin w plenerze jest bez wątpienia pogoda. Dlatego dużo uwagi zawsze poświęcamy przygotowaniu i opracowaniu planu alternatywnego na wypadek złych warunków atmosferycznych. Tak czy inaczej – niezależnie od tego jak wygląda prognoza – zawsze mamy przygotowane piękne przezroczyste parasolki, aby uchronić przed niezapowiedzianym deszczem Parę Młodą i najważniejszych gości.

 

Organizacja ślubu w plenerze wcale nie musi być wyzwaniem – z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że ceremonie plenerowe to nasza specjalność. Mieliśmy okazję już organizować śluby cywilne i symboliczne w różnych lokalizacjach i aż w 7 językach! Z racji tego, że obszar działania Wedding Alchemy® by Valentina to głównie Trójmiasto i okolice – mamy za sobą wiele realizacji ślubów na plaży.

Jak wygląda organizacja ślubu plenerowego
z Wedding Alchemy® by Valentina?
Przygotuję propozycję stylistki ceremonii zaślubin

Wszystko w oparciu o określone przez Was oczekiwania i inspiracje, łączące tradycje i zwyczaje różnych kultur w przypadku wesel międzynarodowych.

Dostarczę listę dokumentów potrzebnych do zawarcia ślubu

W przypadku ślubów międzynarodowych, zapewnię tłumaczenie przysięgłe dokumentów oraz tłumacza przysięgłego na ceremonię zaślubin.

Pomogę w znalezieniu mistrza ceremonii w przypadku ślubów symbolicznych

Osoba, przed którą wypowiecie swoje przysięgi małżeńskie jest niezwykle ważna. Mistrzowie ceremonii, z którymi pracuję poprowadzą całą uroczystość w pięknym stylu.

Doradzę w zakresie doboru miejsca ceremonii w wybranej lokalizacji

Zaplanuję kilka wariantów zorganizowania uroczystości w danym miejscu, biorąc pod uwagę niepogodę.

Przygotuję propozycję zapierających dech w piersiach dekoracji oraz oprawy muzycznej

Bo każdy element Waszej ceremonii musi być wyjątkowy!

Przeprowadzę koordynację dnia ślubu i wesela wspólnie z moim zespołem

Koordynatorzy Wedding Alchemy® by Valentina będą nadzorować przygotowania, a także zadbają aby sama ceremonia przebiegła pomyślnie.

Dokonam rozliczeń z usługodawcami w Waszym imieniu

Po ślubie otrzymacie ode mnie ostateczne sprawozdanie, gdzie każdy podwykonawca podpisze się pod otrzymaną kwotą.

Skontaktujcie się z nami już dziś, aby otrzymać indywidualną wycenę organizacji Waszych Wymarzonych Zaślubin!